-
91535
Nr 1779A/2005 z dnia 15 grudnia 2005 r.
<b>ZARZĄDZENIE NR 1779A/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 15 grudnia 2005 r.</b><br></br><br></br><b>zmieniające Zarządzenie nr 632/2004 w sprawie wprowadzenia Regulaminu pracy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 1042 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jedn. Dz. U. z 1998 r. Nr 21 poz. 94 z późniejszymi zmianami) zarządza się co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
W Regulaminie pracy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie stanowiącym załącznik do Zarządzenia nr 632/2004 Burmistrza Krotoszyna z dnia 13 stycznia 2004 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu pracy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie, wprowadza się następujące zmiany:<br></br>
W § 15 ust. 3 otrzymuje brzmienie:<br></br>
„3. Harmonogram pracy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Stanu Cywilnego, <br></br>
w Komendzie Straży Miejskiej, w płatnej strefie parkowania oraz w Wydziale Ogólno - Organizacyjnym na stanowiskach palaczy c.o. – ustalają naczelnicy tych jednostek organizacyjnych, po uzyskaniu pisemnej akceptacji Burmistrza Krotoszyna”.<br></br>
W § 16 w ust. 1 pkt 1 otrzymuje brzmienie:<br></br>
„1. Dla urzędników samorządowych – od poniedziałku do piątku – od godz. 730 do godz. 1530”.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia podania go do wiadomości pracowników, z mocą obowiązującą od 01 stycznia 2006 roku.
2008-03-07 16:17:31
2008-03-07 16:17:31
395
2008-03-07 16:17:31
0
2008-03-07 16:17:31
Administrator Administrator
1
22
91534
Nr 1751/2005 z dnia 22 listopada 2005 r.
<b>Zarządzenie Nr 1751/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 22 listopada 2005 r.</b><br></br><br></br><b>zmieniające Zarządzenie Nr 632/2004 Burmistrza Krotoszyna z dnia 13 stycznia 2004 r. w spr. wprowadzenia Regulaminu pracy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 104 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy / tekst jednolity Dz.U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późniejszymi zmianami/ zarządzam, co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
W regulaminie pracy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 632/2004 z dnia 13 stycznia 2004 roku wprowadzam następujące zmiany:<br></br>
1.
§ 16 ust. 1 pkt 1 otrzymuje brzmienie<br></br>
„ Dla urzędników samorządowych od poniedziałku do piątku od godz. 7 30 do 15 30 „<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierza się Sekretarzowi gminy.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie od dnia 02 stycznia 2006 roku.
2007-11-13 14:32:57
2007-11-13 14:32:57
395
2007-11-13 14:32:57
0
2007-11-13 14:32:57
Administrator Administrator
1
22
91533
Nr 1751/2005 z dnia 22 listopada 2005 r.
<b>Zarządzenie Nr 1751/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 22 listopada 2005 r.</b><br></br><br></br><b>zmieniające Zarządzenie Nr 632/2004 Burmistrza Krotoszyna z dnia 13 stycznia 2004 r. w spr. wprowadzenia Regulaminu pracy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 104 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy / tekst jednolity Dz.U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późniejszymi zmianami/ zarządzam, co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
W regulaminie pracy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 632/2004 z dnia 13 stycznia 2004 roku wprowadzam następujące zmiany:<br></br>
1.
§ 16 ust. 1 pkt 1 otrzymuje brzmienie<br></br>
„ Dla urzędników samorządowych od poniedziałku do piątku od godz. 7 30 do 15 30 „<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierza się Sekretarzowi gminy.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie od dnia 02 stycznia 2006 roku.
2007-11-13 14:31:55
2007-11-13 14:31:55
395
2007-11-13 14:31:55
0
2007-11-13 14:31:55
Administrator Administrator
1
22
91532
Nr 1789/2005 z dnia 28 grudnia 2005 r.
<b>ZARZĄDZENIE NR 1789/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 28 grudnia 2005 roku</b><br></br><br></br>
w sprawie: <b>przyjęcia procedury aktualizacji wykazu organizacji pozarządowych.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 19 oraz art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591; z późniejszymi zmianami) zarządza się, co następuje: <br></br><br></br>
§ 1<br></br>
1.
Ustalam aktualizację wykazu organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn, na podstawie aktualnych danych uzyskanych ze Starostwa Powiatowego w Krotoszynie. <br></br>
2.
Aktualizacja wykazu przebiegać będzie w następujących terminach:<br></br>
-
na dzień 30 czerwca każdego roku<br></br>
-
na dzień 31 grudnia każdego roku.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie zarządzenia powierza się I Zastępcy Burmistrza Krotoszyna.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
2006-02-06 15:35:11
2006-02-06 15:35:11
395
2006-02-06 15:35:11
0
2006-02-06 15:35:11
Administrator Administrator
1
22
91531
Nr 1713/2005 z dnia 3 listopada 2005 r.
<b>ZARZADZENIE NR 1713/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 3 listopada 2005 roku</b><br></br><br></br>
w sprawie:<b> powołania Zespołu Konsultacyjnego do oceny wniosków w otwartym konkursie ofert.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 30 ust.2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591; z późniejszymi zmianami) zarządza się, co następuje: <br></br><br></br>
§ 1<br></br>
1.
Powołuje się Zespół Konsultacyjny do oceny wniosków w otwartym konkursie ofert w następującym składzie: <br></br><br></br>
Przedstawiciele Urzędu Miejskiego<br></br>
1)
Ryszard Czuszke – przewodniczący zespołu<br></br>
2)
Barbara Dochowska<br></br>
3)
Roman Wosiek<br></br><br></br>
Przedstawiciele Rady Miejskiej w Krotoszynie <br></br>
4)
Regina Cierniewska<br></br>
5)
Barbara Nadstawska<br></br>
6)
Anna Sikora<br></br><br></br>
Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych<br></br>
7)
Marek Olejnik<br></br>
8)
Paweł Kaczmarek<br></br>
9)
Krzysztof Manista<br></br>
10)
Jerzy Stanisławski<br></br>
11)
Jan Grząka<br></br>
12)
Izabela Jelinowska<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie zarządzenia powierza się I Zastępcy Burmistrza Krotoszyna.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
2006-02-06 15:33:13
2006-02-06 15:33:13
395
2006-02-06 15:33:13
0
2006-02-06 15:33:13
Administrator Administrator
1
22
91530
Nr 1752a/2005 z dnia 22 listopada 2005 r.
<b>Zarządzenie Nr 1752a/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 22 listopada 2005 roku</b><br></br><br></br>
w sprawie: <b>oceny funkcjonowania opisu usług świadczonych w Urzędzie Miejskim.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 33 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 –<br></br>
z późniejszymi zmianami) zarządzam co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
1. Nie rzadziej niż raz w kwartale naczelnicy Wydziałów Urzędu Miejskiego w Krotoszynie wraz z odpowiednimi pracownikami dokonują przeglądu kart usług dotyczacych danego Wydziału.<br></br>
2. W czasie przeglądu dokonują kontroli zgodności kart usług z aktualnie obowiązującymi przepisami.<br></br>
3. Na bieżąco oceniają stosowanie kart usług oraz sposób informowania klientów Urzędu o opisach usług.<br></br>
4. O swoich spostrzeżeniach informują bezpośredniego przełożonego, który przekazuje analizę Burmistrzowi. <br></br><br></br>
§ 2 <br></br>
Co 6 miesięcy przeprowadzane będą badania dotyczące jakości udzielania informacji o opisach usług poprzez ankiety, które do klientów Urzędu będą docierały poprzez „Informacje Samorządowe”, stronę internetową, lub bezpośrednio z Urzędu Miejskiego.<br></br><br></br>
§ 3 <br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierzam Sekretarzowi.<br></br><br></br>
§ 4 <br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.
2006-01-31 16:18:02
2006-01-31 16:18:02
395
2006-01-31 16:18:02
0
2006-01-31 16:18:02
Administrator Administrator
1
22
91529
Nr 1753/2005 z dnia 22 listopada 2005 r.
<b>Zarządzenie Nr 1753/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 22 listopada 2005 r.</b><br></br><br></br>
w sprawie: <b>przyjęcia procedury aktualizacji kart usług świadczonych przez Urząd Miejski w Krotoszynie.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 33 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późniejszymi zmianami).<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
Zatwierdza się procedurę aktualizacji kart usług świadczonych przez Urząd Miejski w Krotoszynie. Procedura stanowi załącznik do Zarządzenia.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.<br></br><br></br><br></br><b>Załącznik do Zarządzenia nr 1753/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 22.XI.2005r.</b><br></br><br></br><b>Procedura aktualizacji kart usług świadczonych przez Urząd Miejski w Krotoszynie.</b><br></br><br></br>
Celem procedury aktualizacji kart usług świadczonych przez Urząd Miejski w Krotoszynie jest bieżąca aktualizacja kart usług wynikająca ze zmian ustawodawczych, organizacyjnych itp.<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
Procedurze aktualizacji podlegają wszystkie karty usług.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Za aktualizację kart usług odpowiedzialni są pracownicy merytoryczni ( każdy w swoim zakresie).<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Każdy pracownik posiada hasła dostępu do kart usług , za które odpowiada.<br></br><br></br>
§ 4<br></br>
W przypadku konieczności dokonania aktualizacji kart usług pracownik odpowiedzialny za jej aktualizację informuje naczelnika wydziału – uzyskuje jego zgodę i wprowadza zmiany.<br></br><br></br>
§ 5<br></br>
Raz na sześć miesięcy Sekretarz Gminy dokonuje kontroli aktualności kart usług i o wyniku informuje Burmistrza.
2006-01-23 16:27:11
2006-01-23 16:27:11
395
2006-01-23 16:27:11
0
2006-01-23 16:27:11
Administrator Administrator
1
22
91528
Nr 1752/2005 z dnia 22 listopada 2005 r.
Zarządzenie Nr 1752 / 2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 22 listopada 2005 r.<br></br><br></br>
w sprawie: <b>zatwierdzenia i wprowadzenia katalogu usług świadczonych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 33 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późniejszymi zmianami).<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
Zatwierdzam i wprowadzam katalog usług świadczonych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie, stanowiący załącznik do niniejszego Zarządzenia.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
2006-01-23 13:23:51
2006-01-23 13:23:51
395
2006-01-23 13:23:51
0
2006-01-23 13:23:51
Administrator Administrator
1
22
91527
Nr 1783/2005 z dnia 20 grudnia 2005 r.
<b>Zarządzenie Nr 1783/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 20 grudnia 2005 roku</b><br></br><br></br><b>zmieniające Zarządzenie Nr 614/2003 Burmistrza Krotoszyna z dnia 29 grudnia 2003 roku w sprawie podziału zadań pomiędzy Burmistrza, jego zastępcami, Sekretarzem i Skarbnikiem / głównym księgowym budżetu/ oraz upoważnienia naczelników wydziałów, ich zastępców i pracowników do wydawania i podpisywania decyzji.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 33 ust.3 w związku z art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 08 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /t.j. z 2001 r. Dz. U. Nr 142, poz. 1591 z późn. zmianami/, § 12 ust. 4 Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Krotoszynie i art. 35 ust.1 ustawy z dnia 26 listopada 1998 r. o finansach publicznych / t.j. z 2003 r. Dz.U. Nr 15, poz. 148/ ustala się, co następuje:<br></br><br></br>
§ 1.<br></br>
Zmienia się treść § 4 Zarządzenia Nr 614/2003 Burmistrza Krotoszyna z dnia 29 grudnia 2003 r. w sprawie podziału zadań pomiędzy Burmistrzem, jego zastępcami, Sekretarzem i Skarbnikiem / głównym księgowym budżetu/ oraz upoważnienia naczelników wydziałów, ich zastępców i pracowników do wydawania i podpisywania decyzji poprzez wprowadzenie punktu I, który otrzymuje brzmienie:<br></br>
„Głównym księgowym” jest Skarbnik, któremu powierza się obowiązki i odpowiedzialność w zakresie:<br></br>
1.
prowadzenia rachunkowości jednostki,<br></br>
2.
wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi,<br></br>
3.
dokonywania wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,<br></br>
4.
dokonywania wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.<br></br>
Punkt II § 4 otrzymuje brzmienie dotychczasowego punktu I.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie Zarządzenie powierza się Sekretarzowi gminy.<br></br><br></br>
§ 3.<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
2006-01-04 16:17:58
2006-01-04 16:17:58
395
2006-01-04 16:17:58
0
2006-01-04 16:17:58
Administrator Administrator
1
22
91526
Nr 1779/2005 z dnia 15 grudnia 2005 r.
Zarządzenie Nr 1779/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 15 grudnia 2005 roku<br></br><br></br>
W sprawie: <b>wprowadzenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze.</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 33 ust. 1 i ust. 5 ustawy z dnia 08 marca 1990 roku o samorządzie gminnym / t.j. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami / zarządzam , co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
Wprowadzam procedurę naboru pracowników na wolne stanowisko urzędnicze, która stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Zarządzenia.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierza się Sekretarzowi gminy.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.<br></br><br></br><br></br><b>Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 1779/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 15 grudnia 2005 r. </b><br></br><b>Procedura naboru pracowników na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie.</b><br></br><br></br>Przystąpienie do rekrutacji<br></br>
1.
Decyzję o rozpoczęciu procedury naboru na wolne stanowisko pracy podejmuje Burmistrz.<br></br><br></br>
2.
Powołuje się komisję rekrutacyjną w składzie:<br></br>
a/ sekretarz gminy – pełniący funkcję przewodniczącego komisji,<br></br>
b/ jeden zastępca Burmistrza<br></br>
c/ naczelnik wydziału, w którym ma być zatrudniony pracownik,<br></br>
d/ pracownik kadr – pełniący funkcję sekretarza komisji.<br></br><br></br>
3.
Komisja działa do czasu zakończenia naboru na wolne stanowisko.<br></br><br></br>Zasady prowadzenia naboru.<br></br>
4.
Nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze odbywa się według następujących etapów:<br></br>
a/ ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko,<br></br>
b/ składanie dokumentów aplikacyjnych / ofert/,<br></br>
c/ wstępna selekcja kandydatów - analiza złożonych dokumentów aplikacyjnych,<br></br>
d/ ogłoszenie listy kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne,<br></br>
e/ selekcja końcowa, w tym wybór nie więcej niż pięciu /5/ najlepszych kandydatów. Selekcji dokonuje się na podstawie testu kwalifikacyjnego, rozmowy kwalifikacyjnej albo testu i rozmowy kwalifikacyjnej.<br></br>
f/ sporządzenie protokołu z przeprowadzonego naboru,<br></br>
g/ podjęcie decyzji o zatrudnieniu,<br></br>
h/ ogłoszenie wyników naboru.<br></br><br></br>
5.
1. Ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym umieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy informacyjnej Urzędu.<br></br>
2. Ogłoszenie o wolnym stanowisku zawiera:<br></br>
a/ nazwę i adres urzędu,<br></br>
b/ określenie stanowiska pracy,<br></br>
c/ wymagania związane z zatrudnieniem na stanowisku zgodnie z opisem danego stanowiska, ze wskazaniem, które z nich są niezbędne, a które dodatkowe,<br></br>
d/ zakres zadań wykonywanych na stanowisku,<br></br>
e/ wskazanie wymaganych dokumentów,<br></br>
f/ termin i miejsce składania dokumentów.<br></br>
3.
Termin składania ofert nie może być krótszy niż 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia .<br></br>
4.
Z dniem wskazanym w ogłoszeniu o naborze pracowników rozpoczyna się przyjmowanie dokumentów aplikacyjnych od kandydatów zainteresowanych pracą na wolnym stanowisku.<br></br><br></br>
6.1. Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać:<br></br>
a/ oryginał kwestionariusza osobowego<br></br>
b/ kserokopie świadectw pracy z poprzednich miejsc pracy lub inne dokumenty potwierdzające okresy zatrudnienia,<br></br>
c/ kserokopie dyplomów / świadectw/ potwierdzających wykształcenie wymagane do wykonywania oferowanej pracy,<br></br>
d/ inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,<br></br>
kandydat do pracy może również dołączyć:<br></br>
-
list motywacyjny,<br></br>
-
życiorys – CV.<br></br>
2. Dokumenty aplikacyjne / oferty/ przyjmowane są w Punkcie Informacyjnym Urzędu tylko po dacie podanej w ogłoszeniu o rozpoczęciu naboru i tylko w formie pisemnej. Dokumenty są opatrzone datą i zarejestrowane w rejestrze.<br></br>
3. Oferty zgłoszone drogą elektroniczną oraz oferty pisemne złożone po terminie nie będą przyjmowane i rozpatrywane.<br></br><br></br>
7.
Analizy ofert dokonuje komisja wyznaczona przez Burmistrza. Analizując oferty Komisja sprawdza czy zostały złożone w terminie i zawierają wszystkie wskazane w ogłoszeniu dokumenty oraz czy z dokumentów tych wynika, że kandydat spełnia wymagane kryteria.<br></br><br></br>
8.
Przewodniczący informuje kandydatów o dopuszczeniu albo o niedopuszczeniu do dalszego postępowania.<br></br><br></br>
9.
Na podstawie analizy sporządza się wykaz kandydatów do pracy zakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego i listę kandydatów umieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej<br></br><br></br>
10.
Lista kandydatów zawiera imiona i nazwiska kandydatów oraz miejscowość ich zamieszkania. Lista umieszczona jest w BIP do momentu ogłoszenia ostatecznych wyników naboru.<br></br><br></br>
11.
Przewodniczący ustala termin i miejsce posiedzenia komisji o czym powiadamia członków komisji oraz zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji kandydatów do pracy.<br></br><br></br>
12.
W toku postępowania kwalifikacyjnego Komisja rekrutacyjna sprawdza wiedzę, kwalifikacje i predyspozycje niezbędne do wypełnienia zadań.<br></br><br></br>
Sposób sprawdzianu: test kwalifikacyjny lub rozmowa kwalifikacyjna, bądź test i rozmowa kwalifikacyjna.<br></br>
a/ test kwalifikacyjny przeprowadza się w celu sprawdzenia wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku, na które ogłoszono nabór. Pytania w teście kwalifikacyjnym są punktowane,<br></br>
b/ rozmowa kwalifikacyjna służy do nawiązania bezpośredniego kontaktu z kandydatem , sprawdzenia jego wiedzy , a w szczególności wiedzy o samorządzie oraz jego predyspozycji i umiejętności niezbędnych do wykonywania przyszłych obowiązków.<br></br>
Komisja przydziela kandydatowi punkty w skali od 0 do 10.<br></br><br></br>
13.
Po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej Komisja wybiera kandydata, który w selekcji końcowej uzyskał największą ilość punktów. Po wyłonieniu kandydata Burmistrz akceptuje osobę i warunki zatrudnienia.<br></br><br></br>
14.
Po zakończeniu procedury naboru sekretarz Komisji sporządza protokół, który zawiera:<br></br>
-
określenie stanowiska urzędniczego, na które ogłoszony był nabór,<br></br>
-
liczbę kandydatów ,<br></br>
-
imiona, nazwiska i adresy nie więcej niż 5 kandydatów, uszeregowane wg spełnienia przez nich wymagań określonych w ogłoszeniu,<br></br>
-
informację o zastosowanych metodach i technikach naboru,<br></br>
-
uzasadnienie dokonanego wyboru.<br></br><br></br>
15.
Informację o wynikach naboru upowszechnia się w terminie 14 dni od dnia zatrudnienia wybranego kandydata lub zakończenia procedury naboru, w przypadku gdy w jego wyniku, nie doszło do zatrudnienia żadnego kandydata.<br></br>Informacja zawiera:<br></br>
-
nazwę komórki organizacyjnej, w której dokonano zatrudnienia lub planowano zatrudnienie,<br></br>
-
określenie stanowiska urzędniczego,<br></br>
-
imię i nazwisko zatrudnionego kandydata oraz miejscowość, w której zamieszkuje,<br></br>
-
uzasadnienie dokonanego wyboru albo uzasadnienie braku zatrudnienia jakiegokolwiek kandydata.<br></br><br></br>
16.
Informację o wynikach naboru upowszechnia się w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy informacyjnej Urzędu przez okres 3 miesięcy.<br></br><br></br>
17.
Jeżeli stosunek pracy zatrudnionej w drodze naboru osoby ustał w ciągu 3 miesięcy od dnia jego nawiązania, możliwe jest zatrudnienie na tym samym stanowisku kolejnej osoby spośród kandydatów wymienionych w protokole z naboru.<br></br><br></br>
18.
Dokumenty kandydata , który zostanie zatrudniony są dołączone do jego akt osobowych.<br></br><br></br>
19.
Dokumenty aplikacyjne pozostałych osób, które zakwalifikowały się do dalszego etapu i zostały umieszczone w protokole są przechowywane przez okres 2 lat, a następnie przekazane do archiwum.
2005-12-21 15:32:45
2005-12-21 15:32:45
395
2005-12-21 15:32:45
0
2005-12-21 15:32:45
Administrator Administrator
1
22
91525
Nr 1624/2005 z dnia 12 września 2005 r.
Zarządzenie Nr 1624/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 13 września 2005 r.<br></br><br></br>
w sprawie:<b> powołania obwodowych komisji wyborczych</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej /Dz. U. z 2000 r. Nr 47, poz. 544/ zarządza się, co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
1.
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze od nr 1 do nr 20 do przeprowadzenia na obszarze Miasta i Gminy Krotoszyn wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2005r. w składach określonych w załączniku do niniejszego zarządzenia.<br></br>
2.
Składy obwodowych komisji wyborczych podaje się do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Krotoszynie.<br></br>
3.
Skład poszczególnych obwodowych komisji wyborczych wywiesza się <br></br>
w ich siedzibach.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.<br></br><br></br><br></br><b>Załącznik do zarządzenia Burmistrza Krotoszyna z dnia 13 września 2005 r.</b><br></br><br></br>
Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych dla przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 9 października 2005 r. na obszarze Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie</b>
<br></br>
1/ Danuta Staśkowiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Jakub Korczak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Marcin Woźny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Katarzyna Kozal -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Izabela Katarzyna Ścieszka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Ryszard Krawulski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Karolina Orpel -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Andrzej Grześkowiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Helena Kasperska -
wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Mariola Szwałek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Bartosz Januszkiewicz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Barbara Szóstak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Jolanta Krajka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Emilia Anna Wasielewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Janusz Dudziński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Krzysztof Wciórka -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Teodor Szczęsny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Jolanta Maciejewska - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (klub) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Marek Goliński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Sylwia Pachurka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Aleksandra Smolińska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Anna Maria Pluta -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Bożena Dąbrowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Dorota Pauter -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Wanda Panek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Marek Kaźmierczak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
9/ Zofia Biernacka - wskazana przez Burmistrza<br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (stołówka) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Barbara Głuch -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Marcin Jamry -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Adam Ruszkowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Katarzyna Saracen -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Anita Orzeszyńska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Adam Zmysłowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Maria Paterek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Danuta Ptak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
9/ Krystyna Szczęsna - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (świetlica) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Mariola Czubak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Tadeusz Poczta -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Mariusz Basiński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Aleksandra Saracen -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Ewa Nowak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
6/ Maria Kmiecik -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Tomasz Gabryelczyk -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Mirosława Faner -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Ewa Karolczak - wskazana przez Burmistrza<br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (sala nr 1) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Andrzej Robak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Łukasz Smyczyński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Jacek Sylwester Turbański -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Magdalena Czubak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Wanda Felisiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Janina Kostka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Danuta Jaszczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Waldemar Faner -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Małgorzata Wiatrak - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w Przedszkolu Nr 7 w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Marta Czuszke -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Andrzej Janyszek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Justyna Agnieszka Biernat -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Ewa Szczepaniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Danuta Marciniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Ewa Urbaniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Bronisław Tatarek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Barbara Dąbrowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Danuta Hadryan - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 8 w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Barbara Staniewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Danuta Witulska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Dominika Ratajczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Edward Szczepaniak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Ewelina Teresa Wronecka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Aleksandra Krysztofiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Agnieszka Zaradniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Stanisław Dąbrowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Jan Bartkowiak - wskazany przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych (budynek szkoły) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Piotr Chmielarz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Danuta Strasburger -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
3/ Dariusz Jaworski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
4/ Małgorzata Juskowiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
5/ Adam Plewa -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
6/ Jolanta Szostak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Ewelina Płócienniczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Zdzisław Zaremba -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Janina Wolniak - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych (budynek internatu) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Karol Sędziak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Bogdan Chytrowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Zbigniew Jan Kurzawa -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Kamila Barbara Wronecka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
5/ Ewa Maria Jaśkowiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
6/ Agnieszka Olejnik -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Agnieszka Paśkiewicz -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Józef Panek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Bogdan Pacholczyk - wskazany przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Renata Kołacka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Dominika Bartczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Maria Kolibabka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Anna Pluta -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Barbara Napierała -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Katarzyna Gruchaj -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Wanda Błaszczyk -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Aldona Paziewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Hanna Janyszek - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzibą w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej (sala prelekcyjna) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Maria Peplińska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Czesław Wojniusz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Patryk Bartosz Baran -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Robert Cichowlas -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Jolanta Bogumiła Cholewa -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Monika Matuszewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Sebastian Czachor -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Ryszard Orzeł -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
9/ Ryszard Wojtkowiak -
wskazany przez Burmistrza<br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzibą w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej (czytelnia) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Juliusz Poczta -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Aleksandra Marszałek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Barbara Winsze -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Agata Frąckowiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Aneta Bochna -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Maria Kot-
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Zdzisław Dudek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Karolina Janowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Zofia Kuźnicka - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 z siedzibą w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie (była Szkoła Rolnicza)</b><br></br>
1/ Hanna Ratajczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Wiesława Kempiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Władysław Nogajewski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Katarzyna Rydz -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Anna Ziółkowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Wojciech Eugeniusz Bała -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Irena Czachor -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Michał Zaremba -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Maria Pawlik -
wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Lutogniewie</b><br></br>
1/ Wojciech Grodzki -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Renata Sekula -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Stanisław Machowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Maria Stanisławska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Władysław Kruszak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Tomasz Grobelny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Krzysztof Mielcarek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Mateusz Mizera -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Emilia Tadaszak - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Benicach</b><br></br>
1/ Krystyna Augustyniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
2/ Danuta Gawrońska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
3/ Paulina Kląskała -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
4/ Ewa Fudała -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
5/ Andrzej Kierzkowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
6/ Irena Panek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Hanna Paśkiewicz -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Józef Trzeciak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Sylwia Paluszkiewicz - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Biadkach</b><br></br>
1/ Jarosław Maślaczyk -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Mariusz Karbowiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
3/ Tomasz Nowak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
4/ Karina Szczepanek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
5/ Mirosława Koczura -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
6/ Romana Kulas -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Violetta Kurzawa -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Mateusz Banaszek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Beata Ciesiółka - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Chwaliszewie</b><br></br>
1/ Sebastian Łakomy -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska<br></br>
2/ Piotr Kempiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
3/ Mieczysław Szulc -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
4/ Zygmunt Nowak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
5/ Mirosława Pospiech -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
6/ Jan Karol Hrynkiewicz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
7/ Ewa Włosik -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
8/ Małgorzata Stęclik -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
9/ Beata Parzonka - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Kobiernie</b><br></br>
1/ Arleta Marszałek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
2/ Jacek Witold Durski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
3/ Anna Turkowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
4/ Magdalena Maria Gmurowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza<br></br>
5/ Halina Poterek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
6/ Marek Płócienniczak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Marek Siwiaszczyk -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Róża Szczęsna -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Barbara Chlebowska -
wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Orpiszewie</b><br></br>
1/ Leszek Konieczny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego<br></br>
2/ Jan Wiśniewski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kalinowskiego<br></br>
3/ Józef Czubak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Ryszarda Korwin – Mikke<br></br>
4/ Anna Maria Pyrzewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Cimoszewicza <br></br>
5/ Iwona Hałas -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego<br></br>
6/ Marian Włosik -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Giertycha<br></br>
7/ Mateusz Płócienniczak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniewa Religę<br></br>
8/ Zygmunt Mazur -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Leppera<br></br>
9/ Dorota Żurawlew - wskazana przez Burmistrza
2005-09-13 14:49:09
2005-09-13 14:49:09
395
2005-09-13 14:49:09
0
2005-09-13 14:49:09
Administrator Administrator
1
22
91524
Nr 1609/2005 z dnia 30 sierpnia 2005 r.
ZARZĄDZENIE NR 1609/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 30 sierpnia 2005 r.<br></br><br></br>
w sprawie: <b>powołania obwodowych komisji wyborczych</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. - Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej /Dz. U. Nr 46, poz. 499 ze zmianami/ zarządza się, co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
1.
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze od nr 1 do nr 20 do przeprowadzenia na obszarze Miasta i Gminy Krotoszyn wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 września <br></br>
2005 r. w składach określonych w załączniku do niniejszego zarządzenia .<br></br>
2.
Składy obwodowych komisji wyborczych podaje się do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Krotoszynie.<br></br>
3.
Składy poszczególnych obwodowych komisji wyborczych są wywieszone w ich siedzibach.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.<br></br><br></br><br></br><b>Załącznik do zarządzenia Burmistrza Krotoszyna z dnia 30.08.05</b><br></br><br></br>
Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 25 września 2005 r. na obszarze Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie</b>
<br></br>
1/ Danuta Staśkowiak –
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Lucyna Strasburger -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
3/ Katarzyna Kozal -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Daria Podemska
-
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Demokratycznej Partii Lewicy<br></br>
5/ Marcin Woźny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Łucja Małecka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Agnieszka Kapała -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
8/ Bogna Karolak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
9/ Joanna Kląskała -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Małgorzata Gremblewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS
<br></br>
11/ Helena Kasperska -
wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Katarzyna Ratajczak - zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Janusz Dudziński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Wioletta Skowrońska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Jolanta Krajka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Marlena Celka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
6/ Zenon Teodorczyk -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Teodor Szczęsny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
8/ Halina Wysocka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
9/ Marta Mikołajczyk -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
10/ Krystyna Lemańska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
11/ Jolanta Maciejewska - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (klub) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Paulina Golińska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Adam Zmysłowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Małgorzata Koczorowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Aleksandra Smolinska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
5/ Mieczysława Genowefa Mróz -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
6/ Magdalena Mańka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
7/ Maria Szyszka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
8/ Justyna Kmieciak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
9/ Dorota Gabryelczyk -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Sylwia Pachurka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Zofia Biernacka - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (stołówka) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Barbara Głuch -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Bronisław Kubiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Agnieszka Koczorowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Katarzyna Saracen -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Adam Ruszkowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Andrzej Władysław Stankiewicz - zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Rafał Budój -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
8/ Danuta Ptak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
9/ Dobrawa Cieślak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
10/ Genowefa Stybaniewicz -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
11/ Krystyna Szczęsna -
wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (świetlica) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Mariola Czubak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Ewa Nowak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Katarzyna Jankowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Krzysztof Mielcarek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Mariusz Basinski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Hanna Danuta Łomsza -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Maria Kmiecik -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
8/ Jan Grząka -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
9/ Ewa Maria Pestka -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Niezależnego Kandydata na Senatora Grzegorza Kuświka „Nasza Polska”<br></br>
10/ Andrzej Janyszek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Ewa Karolczak - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (sala nr 1) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Stanisław Czubak
-
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Dorota Pauter -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Magdalena Czubak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Danuta Jaszczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Jacek Sylwester Turbański -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Waldemar Mazur -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
7/ Tomasz Nowaczyk -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
8/ Piotr Chudy -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
9/ Kinga Cierniewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Niezależnego Kandydata na Senatora Grzegorza Kuświka „Nasza Polska”<br></br>
10/ Aleksandra Marszałek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Małgorzata Wiatrak - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w Przedszkolu Nr 7 w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Adam Borkiewicz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Elżbieta Majewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Andrzej Blandzi -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Ewa Szczepaniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Bronisław Tatarek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
6/ Małgorzata Marciszak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Demokratycznej Partii Lewicy<br></br>
7/ Halina Teresa Nawrot -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
8/ Artur Jańczak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
9/ Jan Grządka -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
10/ Paweł Marcisz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
11/ Danuta Hadryan - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 8 w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Aleksandra Krysztofiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
2/ Witold Blandzi -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
3/ Edward Szczepaniak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Dominika Ratajczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
5/ Katarzyna Lachowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
6/ Danuta Grodzka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
7/ Grzegorz Ziętkiewicz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
8/ Agnieszka Gruszka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
9/ Marta Lasocińska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Niezależnego Kandydata na Senatora Grzegorza Kuświka „Nasza Polska”<br></br>
10/ Danuta Witulska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Jan Bartkowiak - wskazany przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych (budynek szkoły) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Małgorzata Minta -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Adam Plewa -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Aleksandra Gubańska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Dariusz Jaworski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Zbigniew Mazur -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
6/ Danuta Strasburger -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
7/ Krzysztof Kapała -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
8/ Zdzisław Zaremba -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
9/ Agnieszka Kurzawska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
10/ Ewelina Płócienniczak - zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
11/ Janina Wolniak - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych (budynek internatu) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Karol Sędziak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Ewa Maria Jaśkowiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Alina Bartoszek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Kinga Tadaszak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Zbigniew Jan Kurzawa -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Irena Elżbieta Górecka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Józef Panek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
8/Teresa Poprawa -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
9/ Agnieszka Paśkiewicz -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Sergiusz Zygmunt Sikora -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Bogdan Pacholczyk - wskazany przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Katarzyna Małgorzata Gruchaj -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
2/ Andrzej Pęcak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
3/ Anna Maria Pluta -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Elżbieta Szul -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Bogusława Sędzik -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Demokratycznej Partii Lewicy<br></br>
6/ Maria Kolibabka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
7/ Andrzej Kazimierz Politowicz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
8/ Mariusz Woźny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
9/ Tadeusz Antkowiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Bogdan Chytrowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Hanna Janyszek - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzibą w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej (sala prelekcyjna) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Monika Matuszewska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
2/ Marta Łakoma -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
3/ Anna Pluta -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Bogdan Kaczyński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Demokratycznej Partii Lewicy<br></br>
5/ Patryk Bartosz Baran -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Zdzisław Józef Jerzak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Andrzej Grześkowiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
8/ Monika Robakowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
9/ Wanda Błaszczyk -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Łukasz Antoni Smyczyński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Ryszard Wojtkowiak
- wskazany przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzibą w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej (czytelnia) w Krotoszynie</b><br></br>
1/ Hanna Ratajczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Ewa Urbaniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Agata Frąckowiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Piotr Marcisz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Małgorzata Godorowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Demokratycznej Partii Lewicy<br></br>
6/ Barbara Winsze -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
7/ Hanna Dorota Zawieja -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
8/ Irena Grześkowiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
9/ Jan Piękniewski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Maciej Kujawski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Zofia Kuźnicka - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 z siedzibą w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie (była Szkoła Rolnicza)</b><br></br>
1/ Anna Łopaczyk -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Dagmara Zmyślona -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
3/ Katarzyna Rydz -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Justyna Filipiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Dawid Lesiński -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Demokratycznej Partii Lewicy<br></br>
6/ Władysław Nogajewski -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
7/ Michał Zaremba -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
8/ Natalia Kaik -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
9/ Anna Horała -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Wiesława Kempiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Maria Pawlik - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Lutogniewie</b><br></br>
1/ Wojciech Grodzki -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Tomasz Grobelny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Róża Ibron -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Anna Szyszka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Stanisław Machowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Edyta Maria Grzymska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Wojciech Zmyślony -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
8/ Renata Zmyślona -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
9/ Magdalena Turbańska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Niezależnego Kandydata na Senatora Grzegorza Kuświka „Nasza Polska”<br></br>
10/ Renata Sekula -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Emilia Tadaszak - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Benicach</b><br></br>
1/ Mieczysław Marcisz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Andrzej Franciszek Kierzkowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Marzena Szkudlarek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Wojciech Kląskała -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Lech Szóstak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
6/ Donata Gawrońska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
7/ Józef Trzeciak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
8/ Krystyna Wierzowiecka -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
9/ Maciej Woźny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
10/ Krystyna Augustyniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Sylwia Paluszkiewicz -
wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Biadkach</b><br></br>
1/ Jarosław Maślaczyk -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Mirosława Koczura -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Jolanta Kupczak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Tomasz Nowak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Wojciech Ibron -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
6/ Mariusz Karbowiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
7/ Marek Krzysztof Kalak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
8/ Mateusz Banaszek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
9/ Elżbieta Kędzierska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
10/ Daria Kempiak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Beata Ciesiółka - wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Chwaliszewie</b><br></br>
1/ Jan Karol Hrynkiewicz -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
2/ Wojciech Potarzycki -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
3/ Zygmunt Nowak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Alina Skiba -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Mieczysław Szulc -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Danuta Barbara Marciniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
7/ Przemysław Paszek -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ruchu Patriotycznego<br></br>
8/ Grażyna Wolniak -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
9/ Sławomir Mazur -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Piotr Kempiak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Beata Parzonka -
wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Kobiernie</b><br></br>
1/ Tomasz Minta -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Piotr Szczotka -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego
Partii Inicjatywa RP<br></br>
3/ Krzysztof Czubak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
4/ Marek Płócienniczak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
5/ Jacek Witold Durski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
6/ Magdalena Maria Gmurowska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD <br></br>
7/ Edmund Zmysłowski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
8/ Małgorzata Opiła -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego KWW Andrzeja Wojtyły<br></br>
9/ Szymon Horyza -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Niezależnego Kandydata na Senatora Grzegorza Kuświka „Nasza Polska”<br></br>
10/ Arleta Marszałek -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Barbara Chlebowska
- wskazana przez Burmistrza <br></br><br></br><b>Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Orpiszewie</b><br></br>
1/ Iwona Patalas -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej RP<br></br>
2/ Iwona Hałas -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SDPL<br></br>
3/ Agnieszka Sobierajska -
zgłoszona przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Partii Inicjatywa RP<br></br>
4/ Józef Czubak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Platformy Janusza Korwin-Mikke<br></br>
5/ Marek Siwiaszczyk -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Ligi Polskich Rodzin<br></br>
6/ Jan Wiśniewski -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PSL<br></br>
7/ Zenon Wyduba -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego SLD<br></br>
8/ Zygmunt Mazur -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Samoobrona RP<br></br>
9/ Grzegorz Nowak -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego Stronnictwa Porozumienie Polskie<br></br>
10/ Leszek Konieczny -
zgłoszony przez osobę upoważnioną komitetu wyborczego PiS<br></br>
11/ Dorota Żurawlew - wskazana przez Burmistrza
2005-09-01 12:59:01
2005-09-01 12:59:01
395
2005-09-01 12:59:01
0
2005-09-01 12:59:01
Administrator Administrator
1
22
91523
Nr 1494/2005 z dnia 20 czerwca 2005 r.
<b>Zarządzenie Nr 1494/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 20 czerwca 2005 r.</b><br></br><br></br><b>zmieniające Zarządzenie 613/2003 Burmistrza Krotoszyna z dnia 29.12.2003 r. w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędowi Miejskiemu w Krotoszynie</b>.<br></br><br></br>
Na podstawie art. 33 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. Nr 142, poz. 1591 z 2001 r. - z późniejszymi zmianami), zarządzam co następuje: <br></br><br></br>
§1<br></br>
W Regulaminie Organizacyjnym Urzędu Miejskiego w Krotoszynie stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 613/2003 z dnia 29 grudnia 2003 r. wprowadzam następujące zmiany:<br></br>
1.
w Rozdziale V, w § 23, ust. 1 dotychczasowe numery 10), 11), 12), 13) zmienia się: 12), 13), 14), 15).<br></br>
2.
W Rozdziale V w § 23 w ust. 1 dodaje się pkt. 16) w brzmieniu:<br></br>
„16) prowadzenie Punktu Informacyjnego dla odwiedzających Urząd”. <br></br><br></br>
§2<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.<br></br><br></br>
§3<br></br>
Wykonanie Zarządzenia powierzam Sekretarzowi Gminy.
2005-08-31 09:45:35
2005-08-31 09:45:35
395
2005-08-31 09:45:35
0
2005-08-31 09:45:35
Administrator Administrator
1
22
91522
Nr 1290a/2005 z dnia 8 lutego 2005 r.
<b>Zarządzenie Nr 1290a/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 8 lutego 2005 roku</b><br></br><br></br>
w sprawie: <b>procedury opracowywania corocznego informatora budżetowego</b><br></br><br></br>
Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt 4 ustawy z dnia 08.03.1990 roku o samorządzie gminnym (teks jednolity Dz. U. z 2001 roku, Nr 142, poz. 1591 późn. zm.), zarządzam, co następuje:<br></br><br></br>
§ 1<br></br>
1.
Opracowywanie każdego roku corocznego informatora budżetowego (w formie książeczki) pod roboczym tytułem „Skąd mamy pieniądze i na co je wydajemy. Jakie płacimy podatki.”<br></br>
2.
Opracowywanie powyższe powinno zawierać m.in. następujące informacje:<br></br>
a)
jak jest tworzony i z jakich elementów składa się budżet Miasta i Gminy Krotoszyn oraz jak można zgłaszać wnioski i uwagi do budżetu,<br></br>
b)
prezentowane dane są z trzech lat (rok bazowy i dwa lata poprzedzające),<br></br>
c)
dochody i wydatki oprócz danych liczbowych i procentowych należy zaprezentować w „przeliczeniu na 1 mieszkańca”.<br></br>
3.
Opracowywanie należy zamieścić na stronie internetowej Miasta i Gminy Krotoszyn oraz rozesłać do każdego gospodarstwa domowego gminy Krotoszyn – jako wkładka do „Informacji Samorządowych”.<br></br><br></br>
§ 2<br></br>
1.
Opracowywanie treści informatora powierzam Skarbnikowi Gminy, natomiast opracowanie układu graficznego i korektę redaktorską powierzam Naczelnikowi Wydziału Promocji, Przedsiębiorczości i Integracji Europejskiej.<br></br>
2.
Pierwsze opracowanie – dotyczące budżetu 2005 roku polecam wykonać w terminie do 15 marca 2005 roku, a każde następne winno być dokonywane w terminie do 1 marca każdego roku.<br></br><br></br>
§ 3<br></br>
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
2005-08-30 09:55:31
2005-08-30 09:55:31
395
2005-08-30 09:55:31
0
2005-08-30 09:55:31
Administrator Administrator
1
22
91521
Spis zarządzeń Burmistrza Krotoszyna - 2005 r. II część
<b>1517/2005
</b>z dnia 01.07.2005 r.w sprawie powołania zespołu kontrolnego w celu przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego<br></br><br></br><b>1518/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody przedsiębiorcy p. Romanowi Sędzik na sprzedaż napojów alkoholowych o zawartości do 4,5% alkoholu oraz piwa podczas turnieju piłkarskiego<br></br><b>1519/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie budowy wiat przystankowych w 2005 r.<br></br><b>1520/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowych, położonych we wsi Kobierno<br></br><b>1521/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawiezlecenia wykonania kosztorysów inwestorskich na termomodernizację i wymianę systemu grzewczego w Zespole Szkół w Orpiszewie<br></br><b>1522/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie przeprowadzenia remontu kapitalnego urządzeń oraz zabudowań na terenie obiektu schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie przy ulicy Ceglarskiej<br></br><b>1523/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie zatwierdzenia warunków konkursu na opracowanie koncepcji hali widowiskowo-sportowej „Centralnego Ośrodka Szkolenia Sumo i Sportów Walki w Krotoszynie”<br></br><b>1524/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie<br></br><b>1525/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie akceptacji założeń projektowych budowy ulic osiedla Parcelki w Krotoszynie<br></br><b>1526/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie akceptacji założeń projektowych budowy ulic Łukasiewicza, Reymonta w Krotoszynie<br></br><b>1527/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie stalenia wysokości wynagrodzenia dla dyrektora Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie<br></br><b>1528/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie wyrażenia woli przejęcia, w drodze komunalizacji nieruchomości Skarbu Państwa<br></br><b>1529/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie budowy wjazdu oraz dojść do furtek przy ulicy Modrej w Krotoszynie<br></br><b>1530/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie zlecenia opracowania specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót dotyczącej zadania inwestycyjnego pn: „Modernizacja szkoły z budową sali gimnastycznej w Kobiernie”<br></br><b>1531/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza energetycznego i gazowego przy ul. Koźmińskiej w Krotoszynie<br></br><b>1532/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie zakupu szczepionki przeciwko odrze, śwince i różyczce<br></br><b>1533/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla ucznia kl. III Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1534/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla ucznia kl. II Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1535/2005
</b>z dnia 05.07.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie stanowiska logopedy Szkoły Podstawowej nr 7 w Krotoszynie w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1536/2005
</b>z dnia 08.07.2005 r.w sprawie oddalenia protestu złożonego przez P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki sp.j. z Krotoszyna dotyczącego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: „Budowa ul. Łąkowej w Krotoszynie”<br></br><br></br><b>1537/2005
</b>z dnia 13.07.2005 r.w sprawie oddalić protestu złożonego przez P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki sp.j. z Krotoszyna dotyczącego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: „Budowa ul. Strażackiej w miejscowości Gorzupia”<br></br><b>1538/2005
</b>z dnia 13.07.2005 r.w sprawie zlecenia Agencji Reklamowej OrSon z siedzibą w Poznaniu, ul.Skarbka 32 dodruku folderu Krotoszyna<br></br><b>1539/2005
</b>z dnia 13.07.2005 r.w sprawie zlecenia Leszczyńskiej Agencji Wydawniczej z siedzibą w Lesznie, ul. Słowiańska 55 wykonania balonów z herbem Krotoszyna i nazwą Krotoszyn<br></br><br></br><b>1540/2005
</b>z dnia 15.07.2005 r.w sprawie oddalić protestu złożonego przez P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki sp.j. z Krotoszyna dotyczącego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: „Budowa ul. Osiedlowej i ul. Słonecznej w Lutogniewie”<br></br><br></br><b>1541/2005
</b>z dnia 19.07.2005 r.w sprawie oddalić protest złożony przez P.P.U.H. Gembiak &Mikstacki sp.j. z Krotoszyna dotyczącego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: „Budowa ul. Południowej w Orpiszewie”<br></br><br></br><b>1542/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie zmian w budżecie na 2005 rok<br></br><b>1543/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie zmiany planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><b>1544/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej w Lutogniewie<br></br><b>1545/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół w Chwaliszewie<br></br><b>1546/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół w Orpiszeiwe<br></br><b>1547/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Krotoszynie<br></br><b>1548/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej w Biadkach<br></br><b>1549/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej w Świnkowie<br></br><b>1550/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie zlecenia „Gabi-Plast” P.P.H. z siedzibą w Krotoszynie, ul.Kobylińska 59 wykonania znaczków okolicznościowych na wręczenie Tablicy Honorowej Rady Europy i 10-lecie podpisania umowy partnerskiej z Fontenay le Comte<br></br><b>1551/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie wykonania dodatkowego przyłącza kanalizacji sanitarnej we wsi Gorzupia, częściowego umorzenia opłaty za wykonanie przyłącza oraz rozłożenia na raty<br></br><b>1552/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przeniesienia środków finansowych z wydatków bieżących do wydatków inwestycyjnych<br></br><b>1553/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przyznania zajęć rewaliolacyjno –wychowawczych celem nauczania indywidualnego dla wychowanka Publicznego Przedszkola nr 6 z oddziałami integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1554/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie Przydzielenia nauczania indywidualnego dla uczennicy Publicznego Przedszkola nr 6 z oddziałami integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1555/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przydzielenia nauczania indywidualnego dla uczennicy Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie<br></br><b>1556/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Benicach<br></br><b>1557/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1558/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1559/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie Przydzielenia nauczania indywidualnego nauczania dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1560/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie akceptacji regulaminu organizacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krotoszynie<br></br><b>1561/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomość zabudowaną, położoną w Krotoszynie przy ul. Przemysłowej<br></br><b>1562/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Krotoszynie przy ul. Sportowej<br></br><b>1563/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych w Krotoszynie przy ul. Bursztynowej<br></br><b>1564/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie wydzierżawienia nieruchomości położonych w Krotoszynie w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1565/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie użyczenia nieruchomości zabudowanej, położonej w Krotoszynie przy ul. Kobierskiej<br></br><b>1566/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie dofinansowania budowy przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br><b>1567/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie wykonania robót zamiennych w trakcie zadania: „Budowa ulic: Grzegorzewska, Makowa, Modra w Krotoszynie”<br></br><b>1568/2005
</b>z dnia 26.07.2005 r.w sprawie wyrażenia opinii organu prowadzącego w zakresie utworzenia stanowisko wicedyrektora w Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1569/2005
</b>z dnia 02.08.2005 r.w sprawie powołania Komisji przetargowej do rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej 60 000 EUR na „Wymianę kotłów centralnego ogrzewania w Zespole Szkół w Orpiszewie”<br></br><b>1570/2005
</b>z dnia 02.08.2005 r.w sprawie określenia przedmiotu zamówienia i rozpoczęcia procedury przetargowej dla zadania inwestycyjnego pn: „Budowy boisk wielofunkcyjnych z nawierzchni sztucznych w Szkole Podstawowej nr 8, Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2,Gimnazjum Nr 2 i Gimnazjum Nr 4 w Krotoszynie”<br></br><b>1571/2005
</b>z dnia 02.08.2005 r.w sprawie rozliczenia opracowania weryfikacji dokumentacji budowlanej dla zadania inwestycyjnego pn: „Budowa zespołu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Krotoszynie”<br></br><br></br><b>1572/2005
</b>z dnia 05.08.2005 r.w sprawie zlecenia Leszczyńskiej Agencji Wydawniczej z siedzibą w Lesznie, ul. Słowiańska 55 wykonania balonów z herbem Krotoszyna i nazwą Krotoszyn<br></br><b>1573/2005
</b>z dnia 05.08.2005 r.w sprawie akceptacji nowej kalkulacji kosztów przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz miesięcznych opłat związanych z ogrzewaniem hotelu w okresie letnim i zimowym na obiekcie Krytej Pływalni „WODNIK” w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1574/2005
</b>z dnia 08.08.2005 r.w sprawie zlecenia wykonania chust wiązanych pod szyją firmie Renata Walczak, Andrzej Walczak s.c. P.P.H.U.RAWA-POL z siedzibą w Radłowie, ul. Skośna 6 A<br></br><br></br><b>1575/2005
</b>z dnia 09.08.2005 r.w sprawie zlecenia opracowania dokumentacji budowlanej wraz z oceną stanu technicznego budynku dla zadania inwestycyjnego pn: „Modernizacja i rozbudowa Domu Rolnika w Bożacinie”<br></br><b>1576/2005
</b>z dnia 09.08.2005 r.w sprawie zlecenia opracowania dokumentacji budowlanej dla zadania inwestycyjnego pn: „Modernizacja Świetlicy Wiejskiej w Świnkowie”<br></br><b>1577/2005
</b>z dnia 09.08.2005 r.w sprawie wydzierżawienia terenu w Dzierżanowie, gmina Krotoszyn w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1578/2005
</b>z dnia 09.08.2005 r.w sprawie przeznaczenia do wydzierżawienia terenu w Krotoszynie w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1579/2005
</b>z dnia 09.08.2005 r.w sprawie rozpoczęcia procedury przetargowej zadania „Remont chodnika w ulicy Raszkowskiej w Krotoszynie<br></br><b>1580/2005
</b>z dnia 09.08.2005 r.w sprawie upoważnienia Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie do prowadzenia postępowania wobec dłużników alimentacyjnych oraz zaliczki alimentacyjnej i wydawania w tych sprawach decyzji administracyjnych<br></br><b>1581/2005
</b>z dnia 09.08.2005 r.w sprawie wyznaczenia miejsca na jednorazową sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5 % oraz na piwo w Lutogniewie przy ul. Leśnej nr 1<br></br><br></br><b>1582/2005
</b>z dnia 12.08.2005 r.w sprawie płatności ostatniej faktury częściowej za wykonanie robót budowlanych zadania „Budowa ulic Grzegorzewska, Makowa, Modra w Krotoszynie”<br></br><br></br><b>1583/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie określenie zasad wykonywania przyłączy kanalizacyjnych w zadaniach inwestycji kanalizacyjnych prowadzonych przez Miasto i Gminę Krotoszyn<br></br><b>1584/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla uczennicy Publicznego Przedszkola nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1585/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczennicy Publicznego Przedszkola nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1586/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie przyznania godzin na idywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucznia Publicznego Przedszkola nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1587/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie wysokości dodatku funkcyjnego oraz dodatku motywacyjnego dla dyrektorów placówek oświatowych Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br><b>1588/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnych biletów miesięcznych Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie oraz Szkoły Podstawowej w Lutogniewie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1589/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1590/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 1392 Burmistrza Krotoszyna z dnia 19 kwietnia 2005r. w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Towarzystwo Atletyczne „ROZUM” Krotoszyn podczas Światowej Wystawy Gospodarczej – Expo 2005 w Aichi –Japonia oraz Światowego Turnieju Sumo o puchar XXV – lecia Solidarności i Międzypaństwowego Meczu Polska –Japonia w Sumo z okazji obchodów XXV – lecia Podpisania Porozumień Sierpniowych i Powstania NSZZ Solidarności<br></br><b>1591/2005
</b>z dnia 16.08.2005 r.w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 1506 Burmistrza Krotoszyna z dnia 29 czerwca 2005r. w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Towarzystwo Atletyczne „ROZUM” Krotoszyn podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Poland Open Krotoszyn w dniach 19-20 września 2005r.<br></br><br></br><b>1592/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie rozpoczęcia procedury przetargowej na realizację zadania „Budowa ulic Akacjowej, Spokojnej i I części Kościelnej w Lutogniewie”<br></br><b>1593/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na modernizację przyłączy energetycznych przy ul. Bolewskiego nr 16 i 18 w Krotoszynie<br></br><b>1594/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie najmu mieszkania z zasobów gminy<br></br><b>1595/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla Zespołu Szkół w Chwaliszewie<br></br><b>1596/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie sfinansowania szkolenia z zakresu terapii obrzęku limfatycznego<br></br><b>1597/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla ucznia Gimnazjum nr 1 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1598/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1599/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1600/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla ucznia Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1601/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnych biletów miesięcznych Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla uczniów nr 5 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1602/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla ucznia Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1603/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1604/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1605/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie prowadzenia szkolenia wstępnego na stanowiskach pracy –instruktażu ogólnego, instruktażu stanowiskowego<br></br><b>1606/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1607/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie przydzielenia dyrektorom szkół podstawowych i gimnazjów Miasta i Gminy Krotoszyn środków finansowych na realizację stypendiów za wyniki w nauce i za osiągnięcia sportowe<br></br><b>1608/2005
</b>z dnia 26.08.2005 r.w sprawie powołania Koordynatora Miejskiego i Zespołu Koordynatorów Sektorowych Systemu Analiz Samorządowych<br></br><br></br><b>1609/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych<br></br><b>1610/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowych, położonych w Krotoszynie przy ul. Bursztynowej<br></br><b>1611/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie rozpoczęcia procedury przetargowej na wykonanie projektu dla zadania „Przebudowa ulicy Ostrowskiej wraz z budową rond na skrzyżowaniach Ostrowska –Ceglarska i Ostrowska – Rolnicza w Krotoszynie”<br></br><b>1612/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1613/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1614/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczennicy Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi<br></br><b>1615/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczennicy Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1616/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1617/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1618/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1619/2005
</b>z dnia 30.08.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnych biletów miesięcznych Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla uczniów Szkoły Podstawowej w Lutogniewie na rok szkolny 2005/2006<br></br><br></br><b>1620/2005
</b>z dnia 31.08.2005 r.w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><b>1621/2005
</b>z dnia 31.08.2005 r.w sprawie akceptacji wniosku wykonawcy robót zadania „Budowa ulicy Strażckiej w Gorzupi”, „Budowa ulic Osiedlowej i Słonecznej w Lutogniewie” oraz „Budowa ulicy Południowej w Orpiszewie” firmy Budkom PPHU z dnia 25.08.2005 o zmianę kierownika budowy oraz wprowadzenia na tą okoliczność aneksu do umowy<br></br><br></br><b>1622/2005
</b>z dnia 06.09.2005 r.w sprawie zlecenia wykonania koszulek POLO oraz koszulek bawełnianych Leszczyńskiej Agencji Wydawniczej z siedzibą w Lesznie, ul. Słowiańska 55<br></br><b>1623/2005
</b>z dnia 06.09.2005 r.w sprawie akceptacji wniosku wykonawcy robót firmy – Krotoszyńskie Przedsiębiorstwo Budowlane „Krodomex” o zmianę kierownika budowy oraz wprowadzenia aneksu do umowy dla zadania inwestycyjnego pn: „Adaptacja części budynku biurowo-socjalnego na lokale mieszkalne: socjalne i chronione, przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie”<br></br><br></br><b>1624/2005
</b>z dnia 13.09.2005 r.w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych<br></br><b>1625/2005
</b>z dnia 13.09.2005 r.w sprawie zamiany nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w Tomnicach<br></br><b>1626/2005
</b>z dnia 13.09.2005 r.w sprawie wydzierżawienia terenu w Krotoszynie przy ul. Koźmińskiej w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1627/2005
</b>z dnia 13.09.2005 r.w sprawie Oddalenia protestu (brak rozstrzygnięcia przez Zamawiającego zgodnie z art. 183 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych Dz.U. z 2004r., Nr 19, poz. 177, z późn. zm.) złożonego przez UNIPOL Sp. z o.o., ul. Gdańska 12B, 71-795 Szczecin dotyczącego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: „Budowa boisk wielofunkcyjnych z nawierzchni sztucznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Szkole Podstawowej Nr 8, Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2, Gimnazjum Nr2 I Gimnazjum Nr 4 w Krotoszynie”<br></br><b>1628/2005
</b>z dnia 13.09.2005 r.w sprawie wykonania robót zamiennych dla zadania „Budowa ulic Osiedlowej i Słonecznej w Lutogniewie”<br></br><b>1629/2005
</b>z dnia 13.09.2005 r.w sprawie zlecenia wykonania breloków i długopisów firmie PHU REKORD DRUK z siedzibą z Poznaniu ul. Dalemińska 8 A<br></br><br></br><b>1630/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r.w sprawie wyznaczenia miejsca na jednorazową sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% oraz na piwo w Krotoszynie w Parku Wojska Polskiego<br></br><b>1631/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1632/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1633/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie<br></br><b>1634/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie<br></br><b>1635/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r.w sprawie przyznania godzin na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dwóch uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie – Szkoła Filialna w Brzozie<br></br><b>1636/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1637/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1638/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1639/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie sfinansowania zakupu upominków dla kombatantów weteranów wojny<br></br><b>1640/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na zakup biletów dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Lutogniewie do Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie na pozalekcyjne zajęcia sportowe<br></br><b>1641/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie przyznania dodatkowego kursu MZK w Krotoszynie dla uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie w roku szkolnym 2005/2006<br></br><b>1642/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie przyznania bezpłatnych biletów miesięcznych Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla uczniów Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie oraz w sprawie podpisania umowy dowożenia uczennicy Gimnazjum w Benicach na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1643/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na przyznanie 5,5 godziny dziennie dla opiekuna z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie nad dziećmi dowożonymi w rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1644/2005
</b>z dnia 14.09.2005 r. w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 1212/2004 Burmistrza Krotoszyna z dnia 30 listopada 2004 r. w sprawie wyrażenia zgody na pokrywanie kosztów dzierżawy lokalu wynajmowanego przez Klub Pracy<br></br><br></br><b>1645/2005
</b>z dnia 21.09.2005 r. w sprawie umieszczenia informacji o Krotoszynie w „Panoramie inwestycji powiatów, miast i gmin zachodniej i środkowej Polski”, specjalnej publikacji Rzeczpospolitej<br></br><br></br><b>1646/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie powołania pełnomocnika do spraw rewitalizacji<br></br><b>1647/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie wypłaty odszkodowania z tytułu utraconych plonów po przejściu z siecią kanalizacyjną po gruntach prywatnych w wyniku realizacji inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacyjnej z przyłączami oraz przepompowni ścieków na terenie wsi Gorzupia”<br></br><b>1648/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie wykonania robót zamiennych dla zadania inwestycyjnego pn: „Adaptacja części budynku biurowo-socjalnego na lokale mieszkalne: socjalne i chronione, przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie”<br></br><b>1649/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie wykonania robót dodatkowych dla zadania inwestycyjnego pn: „Adaptacja części budynku biurowo-socjalnego na lokale mieszkalne: socjalne i chronione, przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie”<br></br><b>1650/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie akceptacji koncepcji projektowej budowy ulicy Łąkowej w Krotoszynie na odcinku od ulicy Tyczyńskiego do ul. Bolewskiego<br></br><b>1651/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie wydzierżawienia terenu w Krotoszynie – Rynek w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1652/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie wyrażenia woli przejęcia, w drodze komunalizacji nieruchomości Skarbu Państwa<br></br><b>1653/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie wyrażenia woli przejęcia, w drodze komunalizacji nieruchomości Skarbu Państwa<br></br><b>1654/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie<br></br><b>1655/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie użyczenia terenu w Gorzupi, gmina Krotoszyn<br></br><b>1656/2005
</b>z dnia 26.09.2005 r. w sprawie podpisania umowy dowożenia ucznia do Gimnazjum w Zespole Szkół w Chwaliszewie na rok szkolny 2005/2006<br></br><br></br><b>1657/2005
</b>z dnia 29.09.2005 r. w sprawie ustalenia w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie dodatkowego dnia wolnego<br></br><b>1658/2005
</b>z dnia 29.09.2005 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie<br></br><b>1659/2005
</b>z dnia 29.09.2005 r. w sprawie przystąpienia gminy w Charakterze partnera do realizacji projektu dotyczącego utworzenia „Centrum koordynacyjno-informacyjnego dla organizacji pozarządowych” w ramach Programu Phare 2003<br></br><b>1660/2005
</b>z dnia 29.09.2005 r. w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1661/2005
</b>z dnia 29.09.2005 r. w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucznia Publicznego Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1662/2005
</b>z dnia 30.09.2005 r. w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><b>1662a/2005
</b>z dnia 30.09.2005 r. w sprawie opracowania materiałów planistycznych na rok budżetowy 2006<br></br><b>1662b/2005
</b>z dnia 30.09.2005 r. w sprawie zmieniające zarządzenie Nr 320/2003 z dnia 01.07.2003 roku w sprawie ustalenia dokumentacji przyjętych zasad rachunkowości<br></br><b>1663/2005
</b>z dnia 30.09.2005 r. w sprawie rozpoczęcia procedury przetargowej na dostawę i instalację aparatu rtg i powołania komisji przetargowej<br></br><br></br><b>1664/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie wykonania robót zamiennych w trakcie zadania „Budowa ulicy Strażackiej w Gorzupi”<br></br><b>1665/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie wykonania robót dodatkowych w trakcie zadania „Budowa ulicy Strażackiej w Gorzupi”<br></br><b>1666/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie rozszerzenia składu Komisji Przetargowej dla zadania inwestycyjnego pn: „Budowa boisk wielofunkcyjnych z nawierzchni sztucznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Szkole Podstawowej Nr 8, Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2, Gimnazjum Nr 2 i Gimnazjum Nr 4 w Krotoszynie”<br></br><b>1667/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie rozszerzenia składu Komisji Przetargowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Kołłątaja 7 w Krotoszynie”<br></br><b>1668/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie akceptacji projektów uchwał Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Zakładu Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Krotoszynie<br></br><b>1669/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie przyznania nagrody Burmistrza Krotoszyna<br></br><b>1670/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie zatwierdzenia aneksów do arkuszy organizacji przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów Miasta i Gminy Krotoszyn na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1671/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie dofinansowania obchodów 45-lecia istnienia Sekcji Emerytów i Rencistów przy Zarządzie ZNP w Krotoszynie<br></br><b>1672/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie dofinansowania wyjazdu zawodniczki Parafialno – Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wojciech” na Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodzików w Tenisie Stołowym do Tomaszowa Lubelskiego<br></br><b>1673/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na wynajem pomieszczeń w Wiejskim Domu Kultury w Kobiernie<br></br><b>1674/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie nieodpłatnego użyczenia lokalu na czas nieokreślony w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej dla Towarzystwa Miłośników i Badaczy Ziemi Krotoszyńskiej<br></br><b>1675/2005
</b>z dnia 04.10.2005 r. w sprawie obniżenia czynszu dzierżawnego za plac nauki jazdy przy ul. Targowej w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1676/2005
</b>z dnia 06.10.2005 r. w sprawie zmiany warunków umowy z wykonawcą zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kobierno – etap II i IIa”<br></br><b>1677/2005
</b>z dnia 06.10.2005 r. w sprawie powołania Komisji Przetargowej do przeprowadzenia przetargu nieograniczonego „Zakup wyposażenia dla klasopracowni komputerowych w szkołach”<br></br><br></br><b>1678/2005
</b>z dnia 11.10.2005 r. w sprawie powołania sądu konkursowego w celu wyboru koncepcji budowy hali widowiskowo – sportowej pn. „Centralny Ośrodek Szkolenia Sumo i Sportów Walki w Krotoszynie”<br></br><b>1679/2005
</b>z dnia 11.10.2005 r. w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno –kompensacyjne dla uczennicy Publicznego Przedszkola nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie”<br></br><b>1680/2005
</b>z dnia 11.10.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza wodociągowego przy ul. Sulmierzyckiej w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1681/2005
</b>z dnia 12.10.2005 r. w sprawie akceptacji wniosku wykonawcy zadania „Budowa ulic Osiedlowej i Słonecznej w Lutogniewie” oraz „Budowa ulicy Południowej w Orpiszewie” dotyczącego zmiany terminu realizacji robót<br></br><br></br><b>1682/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie upoważnienia p. Lucyny Bogdańskiej do reprezentowania Miasta i Gminy Krotoszyn w Zgromadzeniu Wspólników Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.<br></br><b>1683/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie objęcia udziałów przez Miasto i Gminę Krotoszyn w Spółce z o.o. „Oświetlenie Uliczne i Drogowe” z siedzibą w Kaliszu<br></br><b>1684/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie zlecenia opracowania weryfikacji audytu energetycznego dla budynków Szkoły Podstawowej, Świetlicy Wiejskiej i Remizy OSP w Roszkach<br></br><b>1685/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie zlecenia opracowania weryfikacji audytu energetycznego dla budynku Szkoły Podstawowej w Kobiernie<br></br><b>1686/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie najmu mieszkania z zasobów gminy<br></br><b>1687/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie sfinansowania załadunku ziemi pozostałej po oczyszczeniu rowu melioracyjnego w miejscowości Gorzupia<br></br><b>1688/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie wykonania robót dodatkowych w trakcie zadania „Remont chodnika w ulicy Raszkowskiej w Krotoszynie”<br></br><b>1689/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie rozszerzenia składu Komisji Przetargowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ulicy Ostrowskiej (droga krajowa nr 36) w Krotoszynie wraz z przebudową skrzyżowań Ostrowska – Ceglarska i Ostrowska – Rolnicza<br></br><b>1690/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie zlecenia wykonania kalendarza Miasta i Gminy Krotoszyn na 2006 rok Firmie Produkcyjno – Handlowej FC DRUK z siedzibą w Czerminie 55<br></br><b>1691/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie podjęcia działań w celu zlecenia sprawdzenia i oczyszczenia części działki nr 3457/12 przy ul. Ostrowskiej w Krotoszynie z niewypałów<br></br><b>1691a/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie wykonania robót dodatkowych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Adaptacja części budynku biurowo-socjalnego na lokale mieszkalne, socjalne i chronione, przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie”<br></br><b>1691b/2005
</b>z dnia 17.10.2005 r. w sprawie wytypowania zadań do dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w 2006 roku<br></br><br></br><b>1692/2005
</b>z dnia 20.10.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na budowę linii wraz ze słupkiem telekomunikacyjnym przy ul. Kobylińskiej w Krotoszynie<br></br><b>1693/2005
</b>z dnia 20.10.2005 r. w sprawie przyznania nagród pieniężnych i rzeczowych dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych za sezon 2004/2005<br></br><b>1694/2005
</b>z dnia 20.10.2005 r. w sprawie przyznania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz statuetek dla sponsorów<br></br><b>1695/2005
</b>z dnia 20.10.2005 r. w sprawie częściowej oceny projektów inwestycyjnych i remontowych proponowanych do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego<br></br><br></br><b>1696/2005
</b>z dnia 24.10.2005 r. w sprawie nabycia nieruchomości gruntowej zabudowanej przepompownią ścieków, położonej w Gorzupi przy ulicy Krotoszyńskiej<br></br><br></br><b>1697/2005
</b>z dnia 25.10.2005 r. w sprawie zatwierdzenia robót uzupełniających dod. zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Krotoszynie – etap I”<br></br><b>1698/2005
</b>z dnia 25.10.2005 r. w sprawie zatwierdzenia wniosków mieszkańców dod. wykonania przykanalików sanitarnych i deszczowych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Krotoszynie – etap I’<br></br><b>1699/2005
</b>z dnia 25.10.2005 r. w sprawie zlecenia opracowania dokumentacji budowlanej dot. zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Przedszkola nr 2 w Krotoszynie”<br></br><b>1700/2005
</b>z dnia 25.10.2005 r. w sprawie określenia sposobu realizacji przebudowy i remontu pomieszczeń Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury na Centrum Aktywności Lokalnej”<br></br><b>1701/2005
</b>z dnia 25.10.2005 r. w sprawie przyjęcie zakresu przebudowy i remontu pomieszczeń Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury na Centrum Aktywności Lokalnej oraz sposobu finansowania w 2005 roku<br></br><b>1702/2005
</b>z dnia 25.10.2005 r. w sprawie wyrażenia woli przejęcia, w drodze komunalizacji nieruchomości Skarbu Państwa<br></br><br></br><b>1703/2005
</b>z dnia 28.10.2005 r. w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><br></br><b>1704/2005
</b>z dnia 02.11.2005 r. w sprawie akceptacji wniosku wykonawcy zadania „Budowa ulicy Strażackiej w Gorzupi” dotyczącego zmiany terminu realizacji robót<br></br><b>1705/2005
</b>z dnia 02.11.2005 r. w sprawie wykonania robót dodatkowych i zamiennych dla zadania „Budowa ulic Osiedlowej i Słonecznej w Lutogniewie”<br></br><b>1705a/2005
</b>z dnia 02.11.2005 r. w sprawie akceptacji nowej kalkulacji kosztów przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz miesięcznych opłat związanych z ogrzewaniem hotelu w okresie letnim i zimowym na obiekcie Krytej Pływalni „WODNIK” w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1706/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie zmiany terminu wykonania dokumentacji projektowej na przystosowanie nieużywanego wejścia od ulicy Kołłątaja dla wjazdu osób niepełnosprawnych na parter budynku (podjazd i platforma przyschodowa) wraz z uzgodnieniami, przedmiarami, kosztorysami inwestorskimi i nakładczymi, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz pozwoleniem na budowę dot. zadania inwestycyjnego „Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Kołłątaja 7 w Krotoszynie”<br></br><b>1707/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie akceptacji koncepcji projektowej budowy ulic Łukasiewicza, Reja, Reymonta w Krotoszynie<br></br><b>1708/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie rozszerzenia zakresu opracowania dokumentacji budowlanej dot. zadania pn.: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Krotoszynie – etap II”<br></br><b>1709/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie powołania zespołu do spraw identyfikacji projektu: „Utwardzenie parkingu przy ul. Wiejskiej wraz z drogą wjazdową i wyjazdową i wykonaniem przejścia pod torami PKP”<br></br><b>1710/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie ponownego dokonania identyfikacji projektu dla zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja i rozbudowa Domu Rolnika w Bożacinie”<br></br><b>1711/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na zwiększenie o ¼ etatu dla pracownika zaplecza sportowego w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krotoszynie<br></br><b>1712/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla uczennicy Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1713/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie powołania Zespołu Konsultacyjnego do oceny wniosków w otwartym konkursie ofert<br></br><b>1714/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1715/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucznia Publicznego Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1716/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie dofinansowania Powiatowego Konkursu Religijnego „Jan Paweł II Dzieciom”<br></br><b>1717/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie sfinansowania kosztów organizacji „Forum Rolniczego 2005”<br></br><b>1718/2005
</b>z dnia 03.11.2005 r. w sprawie zakupu kruszywa betonowego<br></br><br></br><b>1719/2005
</b>z dnia 08.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży lokali mieszkalnych w budynkach komunalnych położonych na terenia miasta Krotoszyna<br></br><b>1720/2005
</b>z dnia 08.11.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Makowej w Krotoszynie<br></br><b>1721/2005
</b>z dnia 08.11.2005 r. w sprawie sfinansowania posiłków dla dzieci przebywających w Ośrodkach Szkolno-Wychowawczych w Borzęciczkach i Konarzewie<br></br><b>1722/2005
</b>z dnia 08.11.2005 r. w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 1362/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 5 kwietnia 2005r. w sprawie ustalenia w roku 2005 maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobierane przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli oraz specjalności i formy kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane<br></br><b>1723/2005
</b>z dnia 08.11.2005 r. w sprawie dofinansowania uroczystości nadania imienia Jana Pawła II Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1724/2005
</b>z dnia 10.11.2005 r. w sprawie zlecenia wykonania smyczy reklamowych Leszczyńskiej Agencji Wydawniczej sp. j. z siedzibą w Lesznie, ul. Słowiańska 55<br></br><b>1725/2005
</b>z dnia 10.11.2005 r. w sprawie wypłacenia odszkodowania za przestawienie kolidującego z budowaną ulicą Strażacką płotu panu Markowi Skolarskiemu (Strażacka 7) oraz panu Władysławowi Szymczakowi (Strażacka 119)<br></br><b>1725a/2005
</b>z dnia 10.11.2005 r. w sprawie powołania zespołu kontrolnego w celu wyjaśnienia nieprawidłowości ujawnionych w trakcie remontu hali treningowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1726/2005
</b>z dnia 15.11.2005 r. w sprawie projektu budżetu na 2006 rok<br></br><b>1727/2005
</b>z dnia 15.11.2005 r. w sprawie poszerzenia zespołu do spraw identyfikacji projektu: „Utwardzenie parkingu przy ul. Wiejskiej wraz z drogą wjazdową i wyjazdową i wykonaniem przejścia pod torami PKP”<br></br><br></br><b>1728/2005
</b>z dnia 16.11.2005 r. w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji za rok 2005<br></br><b>1728a/2005
</b>z dnia 16.11.2005 r. w sprawie powołania Komisji Inwentaryzacyjnej działającej przy Urzędzie Miejskim w Krotoszynie<br></br><b>1729/2005
</b>z dnia 16.11.2005 r. w sprawie przyznania jednorazowej nagrody pieniężnej dla Dyrektora Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1730/2005
</b>z dnia 17.11.2005 r. w sprawie korekt przy realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Krotoszynie – etap I”<br></br><b>1731/2005
</b>z dnia 17.11.2005 r. w sprawie nabycia nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Kobiernie stanowiącej drogę<br></br><b>1732/2005
</b>z dnia 17.11.2005 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1733/2005
</b>z dnia 17.11.2005 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1734/2005
</b>z dnia 17.11.2005 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1735/2005
</b>z dnia 17.11.2005 r. w sprawie przygotowania i wyemitowania filmu reklamowego w TVP 3 Poznań<br></br><br></br><b>1736/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie akceptacji koncepcji projektowej budowy ulic Łukasiewicza, Reja, Reymonta w Krotoszynie oraz akceptacji wniosków mieszkańców dotyczących budowy parkingów<br></br><b>1737/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie akceptacji trójstronnego porozumienia dotyczącego budowy ulic osiedla Parcelki oraz rozpoczęcia procedury przetargowej<br></br><b>1738/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przyznania nagrody Panu Wiesławowi Gałęskiemu dyrektorowi Miejskiego Zakładu Komunikacji<br></br><b>1739/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowych, położonych w Krotoszynie przy ul. Polnej<br></br><b>1740/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie dofinansowania na nagrody ufundowane przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Krotoszynie dla uczestników konkursów ekologicznych rozegranych na festynach i rajdach turystycznych<br></br><b>1741/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przyjęcia harmonogramu rzeczowo – finansowego dotyczącego realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja szkoły z budową sali gimnastycznej w Kobiernie”<br></br><b>1742/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży lokalu mieszkalnego w budynku komunalnym położonym przy ul. Krotoszyńskiej 10 we wsi Wielowieś, gmina Krotoszyn<br></br><b>1743/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na ułożenie chodnika z kostki polbruk, kolor szary na działce Nr 900/6<br></br><b>1744/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie „Rozbiórki byłej kotłowni na terenie osiedla budownictwa wysokiego przy ul. Rawickiej w Krotoszynie”<br></br><b>1745/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie „Zakupu dwóch nowych parkometrów do strefy płatnego parkowania w Rynku oraz dzierżawy jednego nowego parkometru dla strefy przy ul. Mały Rynek”<br></br><b>1746/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie zwiększenia zatrudnienia w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej<br></br><b>1747/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie<br></br><b>1748/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie dofinansowania uroczystości z okazji Dnia Seniora<br></br><b>1749/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucznia Publicznego Przedszkola nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1750/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego dla ucznia uczęszczającego do oddziału przysposabiającego do pracy w Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie, w roku szkolnym 2005/2006<br></br><b>1751/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie zmieniające Zarządzenie Nr 632/2004 Burmistrza Krotoszyna z dnia 13 stycznia 2004 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu pracy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie<br></br><b>1752/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie zatwierdzenia i wprowadzenia katalogu usług świadczonych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie<br></br><b>1752a/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie oceny funkcjonowania opisu usług świadczonych w Urzędzie Miejskim. <br></br><b>1753/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie przyjęcia procedury aktualizacji kart usług świadczonych przez Urząd Miejski w Krotoszynie<br></br><b>1753a/2005
</b>z dnia 22.11.2005 r. w sprawie publikacji ogłoszenia w Gazecie Samorządu i Administracji<br></br><br></br><b>1754/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza cieplnego do pawilonu handlowego „POLO MARKET” w Krotoszynie<br></br><b>1755/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na ustawienie słupa energetycznego przy ul. Głowackiego w Krotoszynie<br></br><b>1756/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na lokalizację placu zabaw dla dzieci przy ulicy Przemysłowej w Krotoszynie<br></br><b>1757/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowej, położonej w Krotoszynie przy ul. Chwaliszewskiej<br></br><b>1758/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowej, położonej w Krotoszynie przy ul. Kobylińskiej<br></br><b>1759/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowej, położonej w Krotoszynie przy ul. Ostrowskiej<br></br><b>1760/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowych, położonych w Krotoszynie w rejonie ulic Ostrowskiej – Chwaliszewskiej<br></br><b>1761/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej we wsi Orpiszew, przy ul. Raszkowskiej 20<br></br><b>1762/2005
</b>z dnia 29.11.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza energetycznego przy ul. Ludowej w Krotoszynie <br></br><br></br><b>1763/2005
</b>z dnia 30.11.2005 r. w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><b>1764/2005
</b>z dnia 30.11.2005 r. w sprawie zmiany terminu robót ogólnobudowlanych i instalacyjnych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Adaptacja części budynku biurowo-socjalnego na lokale mieszkalne: socjalne i chronione, przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie”<br></br><br></br><b>1765/2005
</b>z dnia 02.12.2005 r. w sprawie uznania zakresu podstawowego robót przy budowie ulic Osiedlowej i Słonecznej w Lutogniewie za wykonany w terminie umownym<br></br><br></br><b>1766/2005
</b>z dnia 06.12.2005 r. w sprawie przeznaczenia do wydzierżawienia lokalu handlowego w Gorzupi przy ul. Krotoszyńskiej 137 w drodze przetargowej<br></br><br></br><b>1767/2005
</b>z dnia 08.12.2005 r. w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego dla ucznia uczęszczającego do oddziału przysposabiającego do pracy w Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie, w roku szkolnym 2005/2006<br></br><br></br><b>1768/2005
</b>z dnia 09.12.2005 r. w sprawie oddalić protest złożony przez P.P.-H.-U. „BUDKOM” sp. j. z Kalisza dotyczącego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Budowa ul. Łąkowej w Krotoszynie” <br></br><br></br><b>1769/2005
</b>z dnia 12.12.2005 r. w sprawie nabycia nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Kobiernie stanowiącej drogę<br></br><br></br><b>1770/2005
</b>z dnia 13.12.2005 r. w sprawie wybudowania wjazdów do posesji pana Jerzego Błaszczyka oraz Marka Siwaszczyka w ramach odszkodowania za zajęcie części posesji pod budowę ulicy Strażackiej <br></br>
w Gorzupi<br></br><b>1771/2005
</b>z dnia 13.12.2005 r. w sprawie wykonania robót dodatkowych w trakcie zadania „Budowa ulicy Strażackiej <br></br>
w Gorzupi”<br></br><br></br><b>1772/2005
</b>z dnia 14.12.2005 r. w sprawie przyznania godzin na zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla dwóch uczniów Zespołu Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1773/2005
</b>z dnia 14.12.2005 r. w sprawie sfinansowania zakupu upominków dla członków Związku Kombatantów RP i b. Więźniów Politycznych Koło Biadki<br></br><br></br><b>1774/2005
</b>z dnia 15.12.2005 r. w sprawie wprowadzenia zmiany w umowach na wykonanie przyłączy kanalizacji sanitarnej mieszkańcom wsi Gorzupia<br></br><b>1775/2005
</b>z dnia 15.12.2005 r. w sprawie przedłużenia terminu wykonania projektu budowlanego zadania „Budowa ulicy Zielonej z rondem w Krotoszynie”<br></br><b>1776/2005
</b>z dnia 15.12.2005 r. w sprawie przedłużenia terminu wykonania projektu budowlanego zadania „Budowa ulic Łukasiewicza, Reja, Reymonta w Krotoszynie”<br></br><b>1777/2005
</b>z dnia 15.12.2005 r. w sprawie przedłużenia terminu realizacji robót budowlanych dla zadania „Budowa ulicy Strażackiej w Gorzupi”<br></br><b>1778/2005
</b>z dnia 15.12.2005 r. w sprawie zmiany terminu wykonania zadania pn.: „Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Kołłątaja 7 w Krotoszynie – część I i II”<br></br><b>1779/2005
</b>z dnia 15.12.2005 r. w sprawie wprowadzenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze<br></br><b>1779A/2005
</b>z dnia 15.12.2005 r. w sprawie zmieniające Zarządzenie nr 632/2004 w sprawie wprowadzenia Regulaminu pracy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1780/2005
</b>z dnia 20.12.2005 r. w sprawie przyjęcia harmonogramu obchodów świąt państwowych i lokalnych w 2006 roku<br></br><b>1781/2005
</b>z dnia 20.12.2005 r. w sprawie opłat za rezerwację i korzystanie ze stanowisk handlowych na targowisku miejskim przy ul. Kobylińskiej w Krotoszynie<br></br><b>1782/2005
</b>z dnia 20.12.2005 r. w sprawie ułożenia kostki betonowej typu polbruk między garażami na targowisku miejskim w Krotoszynie<br></br><b>1783/2005
</b>z dnia 20.12.2005 r. w sprawie zmieniająca Zarządzenie nr 614/2003 Burmistrza Krotoszyna z dnia 29 grudnia 2003 roku w sprawie podziału zadań pomiędzy Burmistrza, jego zastępcami, Sekretarzem i Skarbnikiem (głównym księgowym budżetu) oraz upoważnienia naczelników wydziałów, ich zastępców i pracowników do wydawania i podpisywania decyzji<br></br><b>1784/2005
</b>z dnia 20.12.2005 r. w sprawie akceptacji identyfikacji projektu oraz zlecenia opracowania kompleksowej dokumentacji budowlanej wraz z oceną stanu technicznego obiektu dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i remont Domu Rolnika w Bożacinie” <br></br><b>1785/2005
</b>z dnia 20.12.2005 r. w sprawie uchylenia Zarządzenia nr 1592/2005 w sprawie przeprowadzenia procedury przetargowej na realizację zadania p.n. „Budowa ulic Akacjowej, Spokojnej i I części kościelnej w Lutogniewie"<br></br><br></br><b>1786/2005
</b>z dnia 22.12.2005 r. w sprawie zmiany zapisu w umowie na realizację zadania „Budowa ulicy Łąkowej w Krotoszynie na odcinku od ul. Staszica do ul. Tyczyńskiego” dotyczącego płatności częściowej za roboty wykonane w roku 2005<br></br><b>1786a/2005
</b>z dnia 22.12.2005 r. w sprawie przedłużenia terminu programu promocyjnego Krytej Pływalni „Wodnik” w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1787/2005
</b>z dnia 28.12.2005 r. w sprawie wykonania robót dodatkowych i zamiennych przy przebudowie i remoncie pomieszczeń Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury na Centrum Aktywności Lokalnej<br></br><b>1788/2005
</b>z dnia 28.12.2005 r. w sprawie przyjęcia rejestru jednostek organizacyjnych Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br><b>1789/2005
</b>z dnia 28.12.2005 r. w sprawie przyjęcia procedury aktualizacji wykazu organizacji pozarządowych<br></br><br></br><b>1790/2005
</b>z dnia 30.12.2005 r. w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji
2005-08-23 12:28:35
2005-08-23 12:28:35
395
2005-08-23 12:28:35
0
2005-08-23 12:28:35
Administrator Administrator
1
22
91520
Spis zarządzeń Burmistrza Krotoszyna - 2005 r. - I część
<b>1252/2005
</b>z dnia 04.01.2005 r. w sprawie rozłożenia na raty jednorazowej opłaty z tytułu wzrostu wartości działki<br></br>
<b>1253/2005</b>
z dnia 04.01.2005 r. w sprawie wydzierżawienia terenu (parkingu) na targowisku miejskim w Krotoszynie w drodze bezprzetargowej<br></br>
<b>1254/2005</b>
z dnia 04.01.2005 r. w sprawie rozwiązania umowy dzierżawy za porozumieniem stron i wydzierżawienie nieruchomości gminnej położonejwe wsi Różopole gm. Krotoszyn w drodze bezprzetargowej <br></br>
<b>1255/2005</b>
z dnia 04.01.2005 r. w sprawie wprowadzenia nowego cennika za korzystanie z pływalni, warunków i terminów programu promocyjnego Krytej Pływalni „WODNIK” w Krotoszynie<br></br>
<b>1256/2005</b>
z dnia 04.01.2005 r. w sprawie zawarcia umowy z panem Józefem Paszkiem na oczyszczanie cieku „Jawnik”<br></br><br></br><br></br><b>1257/2005</b>
z dnia 11.01.2005 r. w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1258/2005</b>
z dnia 11.01.2005 r. w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 1255/2005 z dnia 4 stycznia 2005 r. wprowadzającego nowy cennik za korzystanie z pływalni<br></br>
<b>1259/2005</b>
z dnia 11.01.2005 r. w sprawie przeznaczenia do wynajęcia pomieszczeń położonych w Krotoszynie przy ul. Fabrycznej w drodze bezprzetargowej<br></br>
<b>1260/2005
</b>z dnia 11.01.2005 r. w sprawie powołania zespołu kontrolnego<br></br>
<b>1261/2005</b>
z dnia 11.01.2005 r. w sprawie identyfikacji projektu pn. adaptacja części budynku socjalno – biurowego przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie z przeznaczeniem na lokale socjalne<br></br>
<b>1262/2005
</b>z dnia 11.01.2005 r. w sprawie sporządzania oświadczeń o stanie majątkowym od wnioskodawców i innych członków gospodarstwa domowego ubiegających się o dodatek mieszkaniowy z budżetu gminy<br></br>
<b>1263/2005</b>
z dnia 11.01.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej we wsi Lutogniew przy ul. Kościelnej<br></br><br></br><b>1264/2005</b>
z dnia 18.01.2005 r. w sprawie akceptacji identyfikacji projektu pn.:”Zmiana sposobu użytkowania budynku administracyjno-socjalnego na lokale mieszkalne socjalne i chronione”<br></br><br></br><b>1265/2005
</b>z dnia 25.01.2005 r. w sprawie przyjęcia protokółu dotyczącego przeglądów stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oceny stanu technicznego obiektów budowlanych w placówkach oświatowych Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br>
<b>1266/2005</b>
z dnia 25.01.2005 r. w sprawiewyrażenia zgody na wprowadzenie stawek za wyżywienie w stołówkach szkolnych dla pracowników tych placówek<br></br>
<b>1267/2005
</b>z dnia 25.01.2005 r. w sprawiepodpisania porozumienia w sprawie pokrycia kosztów dotacji wychowanka uczęszczającego do Przedszkola w Krotoszynie prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety w Poznaniu<br></br>
<b>1268/2005
</b>z dnia 25.01.2005 r. w sprawie przydzielenia nauczania indywidualnego dla ucznia Gimnazjum nr 1 w Krotoszynie<br></br>
<b>1269/2005</b>
z dnia 25.01.2005 r. w sprawie ustanowienia służebności gruntowej przy ul. Dworcowej w Krotoszynie<br></br>
<b>1270/2005</b>
z dnia 25.01.2005 r. w sprawie wyrażenia woli przejęcia nieruchomości gruntowej, będącej w użytkowaniu wieczystym Krotoszyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej<br></br>
<b>1271/2005</b> z dnia 25.01.2005 r. w sprawie wykonania przykanalików sanitarnych i deszczowych dot. realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Krotoszynie – etap I”<br></br>
<b>1272/2005
</b>z dnia 25.01.2005 r. w sprawie wyboru wykonawcy projektu budowlanego adaptacji budynku administarcyjno-socjalnego na lokale mieszkalne: socjalne i chronione przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie<br></br>
<b>1273/2005</b> z dnia 25.01.2005 r. w sprawie wyboru wykonawcy projektu przyłącza energetycznego do budynku usytuowanego przy ul. Przemysłowej 27 w Krotoszynie<br></br>
<b>1274/2005</b> z dnia 25.01.2005 r. w sprawie wsparcia finansowego w zakupie nagrody na XXXV Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Zakresu Technologii Mięsa organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K. F. Libelta w Krotoszynie<br></br>
<b>1275/2005
</b>z dnia 25.01.2005 r. w sprawie wyboru inspektora nadzoru adaptacji budynku administracyjno-socjalnego na lokale mieszkalne: socjalne i chronione przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1276/2005</b>
z dnia 31.01.2005 r. w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br>
<b>1276a/2005</b> z dnia 31.01.2005 r. w sprawie
wyrażenia zgody na udział Miasta i Gminy Krotoszyn w IV edycji konkursu i certyfikacji „Gmina Fair Play”<br></br><br></br><b>1277/2005</b> z dnia 01.02.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na budowę chodnika w Chwaliszewie<br></br>
<b>1278/2005</b>
z dnia 01.02.2005 r. w sprawie rozłożenia opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego na raty<br></br>
<b>1279/2005</b>
z dnia 01.02.2005 r. w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1280/2005
</b> z dnia 03.02.2005 r. w sprawie rozpatrzenia uwag wniesionych do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krotoszyna obejmującego północno – zachodni rejon śródmieścia ograniczony ulicami Mickiewicza, Fabryczną, Konstytucji 3 Maja, Placem Dworcowym, Dworcową, terenami wokół byłej kolejki wąskotorowej oraz ulicami Klemczaka, Benicką i Masłowskiego<br></br>
<b>1281/2005</b>
z dnia 03.02.2005 r. w sprawie
akcji społecznej dla samorządów „Przejrzysta Polska”<br></br><br></br><b>1282/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie przyjęcia założeń projektowych dotyczących wykonania dokumentacji budowlanej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Kołłątaja 7 w Krotoszynie”<br></br>
<b>1283/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie przyjęcia propozycji planu aglomeracji Krotoszyn<br></br>
<b>1284/2005
</b> z dnia 08.02.2005 r. w sprawie rozłożenia opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego na raty<br></br>
<b>1285/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie przeznaczenia do wydzierżawienia terenu w Krotoszynie na Rynku na urządzenie ogródka gastronomicznego w drodze przetargu nieograniczonego<br></br>
<b>1286/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krotoszynie przy ul. Zamkowy Folwark<br></br>
<b>1287/2005
</b> z dnia 08.02.2005 r. w sprawie przekazania w administrację lokali mieszkalnych w budynkach położonych w Krotoszynie przy ul. Rawickiej 26b i os. Szarych Szeregów 3 przejętych od PKP<br></br>
<b>1288/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie zadań w akcji społecznej dla samorządów „Przejrzysta Polska”<br></br><b>
1289/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez drużynę koszykarską OSiR-u w Krotoszynie podczas imprez sportowych<br></br>
<b>1290/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie druku broszury przedstawiającej mieszkańcom gminy tegoroczny budżet oraz aktualne stawki podatków lokalnych<br></br><b>1290a/2005</b>
z dnia 08.02.2005 r. w sprawie procedury opracowywania corocznego informatora budżetowego<br></br><br></br><b>1291/2005</b>
z dnia 15.02.2005 r. w sprawie akceptacji założeń techniczno – materiałowych do opracowania dokumentacji budowlanej adaptacji budynku administracyjno – socjalnego na lokale socjalne przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie<br></br>
<b>1292/2005</b> z dnia 15.02.2005 r. w sprawie
dofinansowania programu introdukcji ptactwa łownego i zajęcy<br></br>
<b>1293/2005</b> z dnia 15.02.2005 r. w sprawie
wyrażenia zgody na nieodpłatne użytkowanie wyposażenia Przedszkola prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Krotoszynie<br></br>
<b>1294/2005</b>
z dnia 15.02.2005 r. w sprawie zakupu przewodnika pt. „ABC Konstytucji Unii Europejskiej” wydanego przez Ośrodek Naukowo-Wydawniczy Fundacji Prawo Europejskie z siedzibą w Warszawie przy ul. Ogrodowej 31/35<br></br>
<b>1295/2005
</b>z dnia 15.02.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na zamieszczenie prezentacji Miasta i Gminy Krotoszyn na Mapie Administracyjno – Turystycznej Województwa Wielkopolskiego wydawanej przez Wydawnictwo BIK z siedzibą w Pile, ul. Królowej Jadwigi 10B<br></br><br></br><b>1296/2005
</b>z dnia 22.02.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie gazociągu średniego ciśnienia Dz225PE przy ul. Dworcowej w Krotoszynie<br></br><br></br>
<b>1297/2005</b>
z dnia 02.03.2005 r. w sprawie zaopiniowania planu rzeczowo- finansowego na rok 2005 Zakładu Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Krotoszynie<br></br>
<b>1298/2005
</b>z dnia 02.03.2005 r. w sprawie rozwiązania umowy dzierżawy za porozumieniem stron i wydzierżawienie nieruchomości gminnej, położonej w Dzierżanowie, gmina Krotoszyn w drodze bezprzetargowej<br></br>
<b>1299/2005
</b>z dnia 02.03.2005 r. w sprawie umorzenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego<br></br>
<b>1300/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie
zmiany terminu wykonania dokumentacji budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę, przedmiarami oraz kosztorysami dot.zadania inwestycyjnego „Modernizacja szkoły podstawowej, świetlicy wiejskiej oraz remizy OSP w Roszkach”<br></br>
<b>1301/2005</b>
z dnia 02.03.2005 r. w sprawie wysokości średniego dodatku specjalistycznego z tytułu pełnienia funkcji doradcy metodycznego w zakresie podstaw programowych wychowania przedszkolnego<br></br>
<b>1302/2005
</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie ustalenia średniej wysokości dodatków za wychowawstwo w oddziale przedszkolnym oraz opiekuna stażu<br></br>
<b>1303/2005</b>
z dnia 02.03.2005 r. w sprawie wysokości dodatku funkcyjnego dla dyrektorów placówek oświatowych Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br>
<b>1304/2005
</b>z dnia 02.03.2005 r. w sprawie wysokości dodatku motywacyjnego dla dyrektorów placówek oświatowych Miasta i Gminy Krotoszyn <br></br>
<b>1305/2005</b>
z dnia 02.03.2005 r. w sprawie powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora Zespołu Szkół w Orpiszewie <br></br>
<b>1306/2005</b>
z dnia 02.03.2005 r. w sprawie powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora Zespołu Szkół w Chwaliszewie<br></br>
<b>1307/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie
powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora Szkoły Podstawowej w Świnkowie<br></br><b>1308/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie zatwierdzenia wydatków budżetowych na 2005 rok w rozdziałach realizowanych przez Wydział Oświaty i Spraw Społecznych<br></br><b>1309/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie akceptacji planów finansowych na 2005 rok dla jednostek organizacyjnych Miasta i Gminy Krotoszyn nadzorowanych przez Wydział Oświaty i Spraw Społecznych<br></br><b>1310/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie zmieniające Zarządzenie nr 993/2004 Burmistrza Krotoszyna z dnia 7 września 2004r. w sprawie przydzielenia nauczania indywidualnego dla uczennicy Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1311/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie zatwierdzenia cennika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krotoszynie<br></br><b>1312/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Uniwersytet Adama Mickiewicza Wydział Chemii – Ośrodek Zamiejscowy w Krotoszynie<br></br><b>1313/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie zatwierdzenia planu remontów bieżących realizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krotoszynie na 2005 rok<br></br><b>1314/2005</b> z dnia 02.03.2005 r. w sprawie zmiany terminu wykonania projektu budowlanego wraz z uzgodnieniami, pozwoleniem na budowę i przedmiarami oraz projektu wnętrz wraz z aranżacją oraz kosztorysami dot. zadania inwestycyjnego ”Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Kołłątaja 7 w Krotoszynie”<br></br><br></br><b>1315/2005</b> z dnia 08.03.2005 r. w sprawie zatwierdzenia robót dodatkowych dot. budowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie – etap II<br></br><b>1316/2005</b> z dnia 08.03.2005 r. w sprawie zatwierdzenia robót dodatkowych przy rozbudowie remizy OSP w Chwaliszewie<br></br><b>1317/2005</b> z dnia 08.03.2005 r. w sprawie wykonania dodatkowego przyłącza kanalizacji sanitarnej do działki położonej na terenie wsi Gorzupia<br></br><b>1318/2005</b> z dnia 08.03.2005 r. w sprawie wprowadzenia zmiany w umowie na wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej mieszkance ul. Spokojnej we wsi Gorzupia<br></br><br></br><b>1319/2005</b> z dnia 09.03.2005 r. w sprawie akceptacji planu rzeczowo-finansowego zadań remontowych, modernizacyjnych i oświetlenia ulicznego na rok 2005 przez Wydział Gospodarki i Inwestycji Zespół ds. Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska<br></br><b>1320/2005</b> z dnia 09.03.2005 r. w sprawie robót dodatkowych przy budowie kolektora sanitarnego lewobrzeżnego w Krotoszynie – etap VIII<br></br><b>1321/2005</b> z dnia 09.03.2005 r. w sprawie wyrażenia zgody na zlecenie wykonania Odznaki Honorowego Dawcy Krwi przez firmę GRAWERSTWO z siedzibą w Poznaniu ul. Warszawska 11<br></br><br></br><b>1322/2005</b> z dnia 15.03.2005 r. w sprawie przyznania nagród dla dyrektorów instytucji kultury<br></br><b>1323/2005</b> z dnia 15.03.2005 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert zgodnie z usrawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie<br></br><b>1324/2005</b> z dnia 15.03.2005 r. w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie podczas turnieju strzeleckiego o Przechodni Łańcuch Herbowy Miasta i Gminy Krotoszyn w dniu 29 maja 2005 r.<br></br><br></br><b>1325/2005</b> z dnia 22.03.2005 r. w sprawie akceptacji planu finansowego na rok 2005 Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie<br></br><b>1326/2005</b> z dnia 22.03.2005 r. w sprawie zaopiniowania planu finansowo-rzeczowego na rok 2005 Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Krotoszynie<br></br><b>1327/2005</b> z dnia 22.03.2005 r. w sprawie wykonania renowacji-odnowienia krzyży żołnierskich zlokalizowanych w kwaterze wojskowej na terenie cmentarza parafialnego ulica Raszkowska –Krotoszyn<br></br><b>1328/2005</b> z dnia 22.03.2005 r. w sprawie wykonania renowacji-odnowienia Krzyża Ofiar Katynia zlokalizowanego w kwaterze wojskowej na terenie cmentarza parafialnego ulica Raszkowska-Krotoszyn<br></br><br></br><b>1329/2005</b> z dnia 29.03.2005 r. w sprawie rozłożenia czynszu dzierżawnego za grunt gminny połażony w Osuszy, gmina Krotoszyn na raty<br></br><b>1330/2005</b> z dnia 29.03.2005 r. w sprawie zmiany umowy dzierżawy za grunt gminny w Ustkowie, gmina Krotoszyn oraz obniżenie czynszu dzierżawnego za 2005 rok<br></br><b>1331/2005</b> z dnia 29.03.2005 r. w sprawie rozwiązania umowy dzierżawy za porozumieniem stron i wydzierżawienia nieruchomości rolnej, położonej w Krotoszynie w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1332/2005</b> z dnia 29.03.2005 r. w sprawie objęcia udziałów przez Miasto i Gminę Krotoszyn w Spółce z o.o. „Oświetlenie uliczne i Drogowe” z siedzibą w Kaliszu<br></br><b>1333/2005</b> z dnia 29.03.2005 r. w sprawie dofinansowania modernizacji cieku Czarna Woda<br></br><b>1334/2005</b> z dnia 29.03.2005 r. w sprawie zlecenia wykonania filmu pt. „Krotoszyn 2005” firmie WIDEO Pawlik z siedzibą w Zdunach, ul. Konstytucji 3 Maja 22<br></br><b>1335/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Dyrektora Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury<br></br><b>1336/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Dyrektorki Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej<br></br><b>1337/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Dyrektorki Muzeum Regionalnego w Krotoszynie<br></br><b>1338/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie wysokości wynagrodzenia dla pana Jacka Cierniewskiego – Dyrektora Krytej Pływalni z Ośrodkiem Rehabilitacyjnym „WODNIK” w Krotoszynie<br></br><b>1339/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie wysokości wynagrodzenia dla pana Ryszarda Nowaczyka – Dyrektora Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krotoszynie<br></br><b>1340/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie wysokości wynagrodzenia dla dyrektora Zakładu Obsługi Placówek Oświatowych w Krotoszynie<br></br><b>1341/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Dyrektor Miejsko –Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie<br></br><b>1342/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Pana Pawła Kaczmarka Dyrektora Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krotoszynie<br></br><b>1343/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie przyznania nagrody dla dyrektora Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury<br></br><b>1344/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla ucznia Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie<br></br><b>1345/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno -kompensacyjne dla uczennicy klasy VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1346/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno -kompensacyjne dla uczennicy Publicznego Przedszkola nr 7 w Krotoszynie<br></br><b>1347/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno -kompensacyjne dla uczennicy Publicznego Przedszkola nr 7 w Krotoszynie<br></br><b>1348/2005</b> z dnia 29.03.2005 r.w sprawie przyznania godzin na indywidualne zajęcia korekcyjno -kompensacyjne dla uczennicy Publicznego Przedszkola Nr 7 w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1349/2005</b> z dnia 31.03.2005 r.w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><br></br><b>1350/2005</b> z dnia 04.04.2005 r.w sprawie powołania zespołu w celu zorganizowania uroczystości związanych z żałobą po Papieżu Janie Pawle II<br></br><b>1351/2005</b> z dnia 04.04.2005 r.w sprawie powołania zespołu do przygotowania ogólnopolskiej konferencji<br></br>
<b>1352/2005</b> z dnia 04.04.2005 r.w sprawie ustalenia dnia 8 kwietnia 2005 r. dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1353/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie dofinansowania analiz glebowych w gospodarstwach rolnych<br></br><b>1354/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Wiejskiej w Krotoszynie<br></br><b>1355/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Piłsudskiego w Krotoszynie<br></br><b>1356/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Tatrzańskiej w Krotoszynie<br></br><b>1357/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie przesunięcia terminu płatności opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego<br></br><b>1358/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na używanie herbu miasta Krotoszyna przez Chorągiew Świętego Jerzego<br></br><b>1359/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie ustalenia stawki za jeden kilometr dla samochodów użytkowanych przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Krotoszynie<br></br><b>1360/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie dofinansowania obchodów „Światowego Dnia Inwalidy”<br></br><b>1361/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie zobowiązania dyrektorów placówek oświatowych Miasta i Gminy Krotoszyn do realizacji zadań określonych w ustawie o systemie informacji oświatowej<br></br><b>1362/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie ustalenia w roku 2005 maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobierane przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli oraz specjalności i formy kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane<br></br><b>1363/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie umorzenia zobowiązania dotyczącego opłaty stałej<br></br><b>1364/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie określenia zakresu realizacji inwestycji dla przeprowadzenia procedury wyboru wykonawcy dotyczącego zadania inwestycyjnego: Adaptacja budynku administracyjno-socjalnego na lokale mieszkalne: socjalne i chronione przy ulicy Przemysłowej w Krotoszynie<br></br><b>1365/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie stacji transformatorowej przy ul. Krótkiej w Krotoszynie<br></br><b>1366/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie zlecenia wykonania gadżetów promocyjnych Miasta i Gminy Krotoszyn przez firmę PHU REKORD DRUK z siedzibą w Poznaniu, ul. Dalemińska 8A<br></br><b>1367/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie zlecenia wykonania toreb bawełnianych firmie Renata Walczak, Andrzej Walczak s.c. P.P.H.U. RAWA-POL z siedzibą w Radłowie, ul. Skośna 6 A<br></br><b>1368/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn w „Rzeczpospolitej”<br></br><b>1369/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie wsparcia finansowego w zakupie nagrody na finał wojewódzki V Wielkopolskiego Konkursu NASZA EUROPA<br></br><b>1370/2005</b> z dnia 05.04.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn w „Panoramie Polskich Miast”<br></br><br></br><b>1371/2005</b> z dnia 13.04.2005 r.w sprawie dofinansowania zakupu pompy baklofenowej dla Sebastiana Drygasa
<br></br><b>1372/2005</b> z dnia 13.04.2005 r.w sprawie uchylenia Zarządzenia nr 1268/2005 Burmistrza Krotoszyna z dnia 25 stycznia 2005 r.
<br></br><b>1373/2005</b> z dnia 13.04.2005 r.w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Biadkach, Lutogniewie, Świnkowie, Zespołu Szkół nr 3 w Krotoszynie, Zespołu Szkół w Chwaliszewie i Orpiszewie
<br></br><b>1374/2005</b> z dnia 13.04.2005 r.w sprawie identyfikacji projektu pn: „Budowa Skateparku”
<br></br><b>1375/2005</b> z dnia 13.04.2005 r.w sprawie zatwierdzenia planu wydatków inwestycyjnych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krotoszynie na 2005 rok.
<br></br><b>1376/2005</b> z dnia 13.04.2005 r.w sprawie zlecenia wykonania koszulek POLO oraz koszulek bawełnianych firmie Leszczyńskiej Agencji Wydawniczej z siedzibą w Lesznie, ul. Słowiańska 55
<br></br><b>1377/2005</b> z dnia 13.04.2005 r.w sprawie budowy wjazdu do posesji nr 3391/1 przy ulicy Grzegorzewskiej w Krotoszynie<br></br>
<br></br><b>1378/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie budowy wjazdu do posesji nr 3392/2 przy ulicy Grzegorzewskiej w Krotoszynie<br></br><b>1379/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie wprowadzenia zmian w umowie na wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej mieszkańcowi ul. Krotoszyńskiej we wsi Gorzupia<br></br><b>1380/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie akceptacji założeń projektowych dokumentacji budowlanej zagospodarowania wód opadowych w układzie cieków przechodzących przez miasto Krotoszyn<br></br><b>1381/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie przyjęcia zasad opłaty dzierżawy z tytułu lokalizacji kolektora sanitarnego w gruncie kolejowym z PGKiM Sp. z o.o. w Krotoszynie<br></br><b>1382/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie wykonania konserwacji i regulacji rowu melioracyjnego we wsi Gorzupia<br></br><b>1383/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie rozwiązania umowy dzierżawy za porozumieniem stron na teren (parking) na targowisku miejskim w Krotoszynie<br></br><b>1384/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie ustanowienia służebności gruntowej przy ulicy Ogrodowskiego w Krotoszynie<br></br><b>1385/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie wyrażenia woli przejęcia, w drodze komunalizacji nieruchomości Skarbu Państwa<br></br><b>1386/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie zaakceptowania koncepcji zagospodarowania pomieszczeń przyziemia Krytej Pływalni „Wodnik’ przy ul. Raszkowskiej 78a w Krotoszynie<br></br><b>1387/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla ucznia Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1388/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia ekspertów wchodzących w skład komisji egzaminacyjnej dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1389/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie budowy wpustu deszczowego przy ulicy Grzegorzewskiej w Krotoszynie<br></br><b>1390/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie upoważnienia p. Lucyny Bogdańskiej do reprezentowania Miasta i Gminy Krotoszyn w Komisji Kwalifikacyjnej Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych sp. z o.o. w Gostyniu<br></br><b>1391/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie rozbiórki murka płyt kamiennych zlokalizowanego na placu przy kościele św. Fabiana i Sebastiana w Krotoszynie ul. Więźniów Politycznych<br></br><b>1392/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Towarzystwo Atletyczne ROZUM Krotoszyn podczas Światowej Wystawy Gospodarczej-Expo 2005 w Aichi-Japonia oraz Światowego Turnieju Sumo o puchar XXV-lecia Solidarności i Międzypaństwowego Meczu Polska-Japonia w Sumo z okazji Obchodów XXV-lecia Podpisania Porozumień Sierpniowych i Powstania NSZZ Solidarność<br></br><b>1393/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie inwentaryzacji potrzeb dotyczących infrastruktury na osiedlu przy ulicy Rawickiej w Krotoszynie<br></br><b>1394/2005</b> z dnia 19.04.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn w miesięczniku „Nieruchomości Plus”<br></br><br></br><b>1395/2005</b> z dnia 25.04.2005 r.w sprawie przyjęcia zakresu przedmiotu zamówienia dla zadania „Budowa ulic w miejscowości Lutogniew –etap II (ul. Osiedlowa, Akacjowa, Spokojna i część Kościelnej)<br></br><b>1396/2005</b> z dnia 25.04.2005 r.w sprawie przyjęcia zakresu zamówienia dla zadania „Budowa ulic Strażackiej, Kamiennej, Kwiatowej w Gorzupi”<br></br><br></br><b>1397/2005</b> z dnia 29.04.2005 r.w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><br></br><b>1398/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie akceptacji projektów uchwał Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością<br></br><b>1399/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie konserwacji rowu melioracyjnego R-JA<br></br><b>1400/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie przebudowy krawężnika przy ulicy Grzegorzewskiej w Krotoszynie<br></br><b>1401/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie dojść do furtek i wjazdów do posesji przy ul. Grzegorzewskiej w Krotoszynie<br></br><b>1402/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie dofinansowanie zakupu nasienia buhajów<br></br><b>1403/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie ruchu drogowego w ulicy Wojciechowskiego w Krotoszynie<br></br><b>1404/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie wykonania modernizacji istniejącego oświetlenia drogowego przy drodze gminnej na osiedlu przy ul. Przemysłowej w Krotoszynie<br></br><b>1405/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie realizacji zadań remontowo inwestycyjnych w placówkach oświatowych<br></br><b>1406/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie przydzielenia indywidualnego nauczania dla uczennicy Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie<br></br><b>1407/2005</b> z dnia 04.05.2005 r.w sprawie wykonania robót związanych z regulacją rowu melioracyjnego o długości 200 mb położonego przy adaptowanym budynku przy ulicy Przemysłowej w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1408/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie ustalenia zasad wyjazdu przedstawicieli Krotoszyna do Wilna i Mejszagoły w dniach 18-22 maja 2005r.<br></br><b>1409/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie zakupu sprzętu dla Polskiej Szkoły Średniej w Mejszagole na Litwie<br></br><b>1410/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie prowadzenia ewidencji przyłączy kanalizacyjnych i ilości osób korzystających z sieci kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy<br></br><b>1411/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie zmiany terminu wykonania dokumentacji budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę, przedmiarami oraz kosztorysami dotyczącymi zadania inwestycyjnego „Modernizacja szkoły podstawowej, świetlicy wiejskiej oraz remizy OSP w Roszkach”<br></br><b>1412/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie powołania Komisji Stypendialnej<br></br><b>1413/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie utworzenia nowej pracowni terapeutycznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Łagiewnikach<br></br><b>1414/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn „POLISH BUSINESS MAGAZINE” <br></br><b>1415/2005</b> z dnia 10.05.2005 r.w sprawie organizacji w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej działów tematycznych książek<br></br><br></br><b>1416/2005</b> z dnia 17.05.2005 r.w sprawie powołania Komisji przetargowej do rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej 60 000 EUR na „Budowę Skateparku w Krotoszynie”<br></br><b>1417/2005</b> z dnia 17.05.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn w dodatku do GAZETY POZNAŃSKIEJ<br></br><b>1418/2005</b> z dnia 17.05.2005 r.w sprawie rozłożenia na raty należności za wykup działki<br></br><br></br><b>1419/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie przyjęcia założeń do budowy boisk wielofunkcyjnych z nawierzchni sztucznych w Szkole Podstawowej Nr 8, Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2, Gimnazjum Nr 2 i Gimnazjum Nr 4 w Krotoszynie<br></br><b>1420/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie zaakceptowania warunków umowy na organizację festiwalu GLOBAL BEAT KROTOSZYN 2005 <br></br><b>1421/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie dofinansowania uroczystości z okazji 25-lecia zespołu folklorystycznego „Kobierzanki”<br></br><b>1422/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie dofinansowania zajęć sportowo-rekreacyjnych „Gry i zabawy z rowerem” realizowanych przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „AS” działający przy Szkole Podstawowej w Biadkach<br></br><b>1423/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie odwołania z funkcji Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1424/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie zaakceptowania programu użytkowego hali widowiskowo-sportowej pn. „Centralny Ośrodek Szkolenia Sumo i Sportów Walki w Krotoszynie”<br></br><b>1425/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie zagospodarowania zdemontowanych z placu zabaw w Parku Wojska Polskiego urządzeń zabawowych z przeznaczeniem dla Zespołu Szkół w Benicach<br></br><b>1426/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie dofinansowania wycieczki do Warszawy<br></br><b>1427/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie wydzierżawienia nieruchomości położonych w Krotoszynie w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1428/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie wydzierżawienia nieruchomości położonych w gminie Krotoszyn w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1429/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie przeznaczenia do sprzedaży lokali mieszkalnych w budynkach komunalnych położonych na terenie gminy Krotoszyn<br></br><b>1430/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wymianę słupa energetycznego i budowę linii kablowej średniego napięcia przy ul. Wiejskiej w Krotoszynie<br></br><b>1431/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie wyrażenia woli przejęcia, w drodze komunalizacji nieruchomości Skarbu Państwa<br></br><b>1432/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie akceptacji projektów uchwał Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Zakładu Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Krotoszynie<br></br><b>1433/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie przyjęcia harmonogramu rzeczowo-finansowego dot. realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Krotoszynie – etap I”<br></br><b>1434/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie akceptacji założeń projektowych budowy nawierzchni, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w ulicy Łąkowej w Krotoszynie<br></br><b>1435/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie akceptacji założeń projektowych budowy ulicy Zielonej w Krotoszynie<br></br><b>1436/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie stanowiska wicedyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Krotoszynie<br></br><b>1437/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie zobowiązania kierowników gminnych jednostek organizacyjnych, do przygotowania materiałów związanych z promocją Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br><b>1438/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie odwołania z funkcji Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1439/2005</b> z dnia 24.05.2005 r.w sprawie ustalenia procedur kontroli finansowej w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1440/2005</b> z dnia 31.05.2005 r.w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 1220/2004 Burmistrza Krotoszyna z dnia 7 grudnia 2004 r. dotyczącego objęcia udziałów przez Miasto i Gminę Krotoszyn w Spółce z o.o. „Oświetlenie Uliczne i Drogowe” z siedzibą w Kaliszu<br></br><b>1441/2005</b> z dnia 31.05.2005 r.w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji<br></br><b>1442/2005</b> z dnia 31.05.2005 r.w sprawie wykonania dodatkowych przyłączy kanalizacji sanitarnej do działek położonych na terenie wsi Gorzupia<br></br><b>1443/2005</b> z dnia 31.05.2005 r.w sprawie przeniesienia środków finansowych z wydatków bieżących do wydatków inwestycyjnych<br></br><b>1444/2005</b> z dnia 31.05.2005 r.w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Świnkowie<br></br><br></br><b>1445/2005</b> z dnia 06.06.2005 r.w sprawie powołania pełnomocnika do uczestniczenia i głosowania na Zgromadzeniu Wspólników Zakładu Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Krotoszynie<br></br><b>1446/2005</b> z dnia 06.06.2005 r.w sprawie zlecenia projektu adaptacji pomieszczeń przyziemia Krytej Pływalni „Wodnik” w Krotoszynie z przeznaczeniem na Centrum Pomocy dla Dzieci i Młodzieży wraz z zapleczem rekreacyjnym (kręgielnia) oraz na prowadzenie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych<br></br><br></br><b>1447/2005</b> z dnia 08.06.2005 r.w sprawie wykonania dodatkowych przyłączy kanalizacji sanitarnej do działek położonych na terenie wsi Gorzupia<br></br><br></br><b>1448/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie powołania Zespołu d.s. przeprowadzenia wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej orz wyborów Prezydenta R.P.<br></br><b>1449/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie akceptacji identyfikacji projektu pn: „Modernizacja Świetlicy Wiejskiej w Świnkowie”<br></br><b>1450/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie ustalenia stawek czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych stanowiących mieszkaniowy zasób Miasta i Gminy Krotoszyn<br></br><b>1451/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie umorzenia czynszu dzierżawnego za grunt gminny położony w Bożacinie, gmina Krotoszyn<br></br><b>1452/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Grudzielskiego w Krotoszynie<br></br><b>1453/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Kobylińskiej w Krotoszynie<br></br><b>1454/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza telefonicznego przy ul. Kobylińskiej w Krotoszynie<br></br><b>1455/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie wyrażenia woli przejęcia, w drodze komunalizacji nieruchomości Skarbu Państwa<br></br><b>1456/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie akceptacji projektów uchwał Zgromadzenia Wspólników Krotoszyńskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „KRODOMEX” Spółka z o.o. w Krotoszynie<br></br><b>1457/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Klub Sportowy „KROTOSZ” podczas zawodów klubu sekcji karate na Mistrzostwa Europy Juniorów i Dzieci w karate w Belgradzie w dniu 28 maja 2005r.<br></br><b>1458/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie natychmiastowego wykonania remontu klas w Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie<br></br><b>1459/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie zatwierdzenia arkuszy organizacji przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów Miasta i Gminy Krotoszyn na rok szkolny 2005/2006<br></br><b>1460/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie utworzenia klasy sportowej w szkole Podstawowej Nr 7 im. Władysława Broniewskiego w Krotoszynie<br></br><b>1461/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie zaopiniowania regulaminu organizacyjnego Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury<br></br><b>1462/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie powołania komitetu organizacyjnego ds. przygotowania uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej Przywódców Polskiego Państwa Podziemnego w powiecie krotoszyńskim<br></br><b>1463/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie dofinansowania kosztów organizacyjnych zebrania sprawozdawczego za rok 2004<br></br><b>1464/2005</b> z dnia 09.06.2005 r.w sprawie zlecenia Leszczyńskiej Agencji Wydawniczej z siedzibą w Lesznie, ul. Słowiańska 55 wykonania znaczków (pinsów) z herbem Krotoszyna i nazwą Krotoszyn<br></br><br></br><b>1465/2005</b> z dnia 14.06.2005 r.w sprawie budowy boiska do koszykówki ulicznej przy Skateparku na ul. Sportowej w Krotoszynie<br></br><b>1466/2005</b> z dnia 14.06.2005 r.w sprawie zlecenia wykonania filmów: „Współpraca Krotoszyna z miastami partnerskimi” i „Integracja Europejska Krotoszyn 2005” firmie Dariusz Zaremba Wypożyczalnia Kaset „Video – Hit” z siedzibą w Krotoszynie, ul. Flariańska 8<br></br><br></br><b>1467/2005</b> z dnia 16.06.2005 r.w sprawie zatwierdzenia robót dodatkowych dot. modernizacji zaplecza starej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Krotoszynie<br></br><b>1468/2005</b> z dnia 16.06.2005 r.w sprawie wykonania przykanalików sanitarnych i deszczowych dot. realizacji zadania inwestycyjnego pn: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Krotoszynie – etap I”<br></br><br></br><b>1469/2005</b> z dnia 17.06.2005 r.w sprawie wykonania odwodnienia ulic Makowej i Modrej<br></br><br></br><b>1470/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1471/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1472/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1473/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1474/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1475/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1476/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1477/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1478/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1479/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1480/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1481/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1482/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1483/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1484/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1485/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1486/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1487/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej celem przeprowadzenia egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego<br></br><b>1488/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie położenia nakładki asfaltowej na drodze w miejscowości Świnków<br></br><b>1489/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie wykonanie parkingu przy Wiejskim Domu Kultury w Orpiszewie<br></br><b>1490/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie dofinansowania spotkania osób, które ukończyły 80-ty rok życia<br></br><b>1491/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie zmiany godzin pracy Krytej Pływalni „WODNIK” w Krotoszynie w okresie letnim tj. od 1 lipca do 31 sierpnia<br></br><b>1492/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 1255/2005 z dnia 4 stycznia 2005 r. dotyczącego korzystania z Krytej Pływalni z Ośrodkiem Rehabilitacyjnym „Wodnik” przez osoby niepełnosprawne<br></br><b>1493/2005</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie wprowadzenia nowego cennika za korzystanie usług Krytej Pływalni z Ośrodkiem Rehabilitacyjnym „Wodnik” oraz zmiany ceny karnetów zakładowych z jednoczesnym utrzymaniem ceny karnetu 5-cio godzinnego przy jednorazowym zakupie powyżej 500 szt.<br></br><b>1494/2005
</b> z dnia 20.06.2005 r.w sprawie zmieniające Zarządzenie 613/2003 Burmistrza Krotoszyna z dnia 29.12.2003r. w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędowi Miejskiemu w Krotoszynie<br></br><b>1495/2005
</b>z dnia 20.06.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn podczas otwarcia SKATEPARKU w Krotoszynie przez firmę TECHRAMPS z siedzibą w Krakowie, ul. Tokarska 8<br></br><br></br><b>1496/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie objęcia udziałów przez Miasto i Gminę Krotoszyn w Spółce z o.o. „Oświetlenie Uliczne i Drogowe” z siedzibą w Kaliszu<br></br><b>1497/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie przyjęcia zmian projektowych oraz przystąpienia do rozpoczęcia procedury przetargowej dotyczącej zadania inwestycyjnego pn: „Modernizacja szkoły z budową sali gimnastycznej w Kobiernie”<br></br><b>1498/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie wprowadzenia zmiany w umowach na wykonanie przyłączy kanalizacji sanitarnej mieszkańcom wsi Gorzupia<br></br><b>1499/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej klimatyzacji sal nr 39,40,41 dla zadania inwestycyjnego pn: „Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Kołłątaja 7 w Krotoszynie”<br></br><b>1500/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej na przystosowanie nieużywanego wejścia od ulicy Kołłątaja dla wjazdu osób niepełnosprawnych na parter budynku (podjazd i platforma przyschodowa) dla zadania inwestycyjnego pn: „Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Kołłątaja 7 w Krotoszynie”<br></br><b>1501/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie określenie zakresu przedmiotu zamówienia dla zadania inwestycyjnego pn: „Remont budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Kołłątaja 7 w Krotoszynie”<br></br><b>1501a/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie przeznaczenia do wydzierżawienia terenu w Dzierżanowie, gmina Krotoszyn w drodze bezprzetargowej<br></br><b>1502/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie przyłącza wodociągowego przy ul. Kwiatowej w Chwaliszewie<br></br><b>1503/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie wyrażenia zgody na wybudowanie linii telewizji kablowej przy ul. Więźniów Politycznych w Krotoszynie<br></br><b>1504/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie środków pozyskanych ze źródeł pozabudżetowych<br></br><b>1505/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Klub Sportowy „ASTRA” podczas Finału Rejonowego Pucharu Polski w Piłce Nożnej<br></br><b>1506/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Towarzystwo Atletyczne „ROZUM” KROTOSZYN podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Poland Open Krotoszyn w dniach 19-20.08.2005r.<br></br><b>1507/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie
promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez Uczniowski Klub Sportowy PIAST podczas półfinału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w dniach 28-29 czerwca 2005r. w Policach koło Szczecina<br></br><b>1508/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie
promocji Miasta i Gminy Krotoszyn przez zespół Śpiewaczy „LUTOGNIEWIACY” oraz Zespół Folklorystyczny „BIADKOWIANKI” podczas Festiwalu Zespołów Śpiewaczy „Szparagowe Żniwa” w dniu 3 lipca 2005r. w Trzcielu.<br></br><b>1509/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie dofinansowania programu środowiskowego „Sport rodzinny w edukacji wczesnoszkolnej” prowadzonej przez nauczyciela SP 1 Piotra Morasia<br></br><b>1510/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie
dofinansowania wypoczynku letniego dzieci organizowanego przez Parafie Rzymsko-Katolickie w Jankowie Zaleśnym i Rozdrażewie<br></br><b>1511/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie
przyznania nagrody Burmistrza Krotoszyna<br></br><b>1512/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie
dofinansowania Warsztatów Jazzowych w Chodzieży dla Igi Kałążnej<br></br><b>1513/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie
zakupu filmu z obchodów 550-lecia Krotoszyna<br></br><b>1514/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie
przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla ucznia Gimnazjum w Zespole Szkół Specjalnych w Krotoszynie<br></br><b>1515/2005
</b>z dnia 29.06.2005 r.w sprawie przyznania bezpłatnego biletu miesięcznego Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie dla ucznia Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie<br></br><br></br><b>1516/2005
</b>z dnia 30.06.2005 r.w sprawie planu finansowego zadań zleconych z zakresu administracji rządowej finansowanych środkami z przyznanej na 2005 rok dotacji
2005-03-30 13:26:09
2005-03-30 13:26:09
395
2005-03-30 13:26:09
0
2005-03-30 13:26:09
Administrator Administrator
1
22